İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Altınordu Belediyesi Koronavirüs mücadelesine devam..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altınordu Belediyesi Koronavirüs mücadelesine devam..
Koronavirüs mücadelesi aralıksız 7/24 devam ediyor. Kamu kurumlarının önleri ve vatandaşların en çok dolaştığı alan ve caddeler dezenfekte ediliyor. Altınordu Belediyesi şehrin Koronavirüs önlemleri kapsamında toplu yaşam alanları ve kamu binalarıyla toplu taşıma araçlarında titizlikle yürüttüğü ve aralıklarla süren dezenfeksiyon çalışmalarına yeni tedbirler ekledi. Bu kapsamda sokak ve caddeler özel içerikli dezenfekte maddesiyle yıkandı.

Altınordu Belediyesi şehrin her noktasında yürüttüğü dezenfeksiyon çalışmalarına ek olarak bilgilendirme ve toplumda farkındalık oluşturma çalışmalarını da artırarak sürdürüyor.

Şehir içi hijyene büyük önem veren Altınordu Belediyesi sokak, cadde meydan temizliği çalışmalarına yönelerek şehri baştan başa özel katkılı dezenfeksiyon maddeleri ile yıkıyor. Altınordu Belediyesi dezenfeksiyon ekipleri özel içerikli dezenfekte maddeleriyle şehrin cadde ve sokaklarını yıkayarak steril hale getiriyor.

Öte yandan Koronavirüs salgını hakkında bilgilendirmek ve ülke genelinde alınan tedbirler konusunda duyarlılık oluşturmak amacıyla Belediye tarafından vatandaşlara aralıklarla SMS’ler gönderiliyor.
 Ayrıca Altınordu Belediyesi tarafından sosyal medya, yazılı ve görsel basın aracılığı ile yürütülen bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarının yanında şehrin çeşitli noktalarında bulunan bilboardlara Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan afişler asılmak suretiyle vatandaşlar bilgilendiriliyor.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Altınordu Belediyesince her gün belirli aralıklarla yapılan anonslarla da vatandaşlara alınan tedbirlerin önemi hatırlatılıp, zorunlu olmadıkça evden çıkmamaları hususunda uyarılar yapılıyor.  
Bütün bunların yanı sıra Altınordu Belediyesince insanların toplu olarak bir araya gelmelerinin önüne geçmek amacıyla şehrin belirli noktalarında bulunan mevcut oturma banklarının sayısı azaltılıp mesafeleri artırılıyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Su kanallarına Kireç dökerek temizlediler..Önceki Haber

Su kanallarına Kireç dökerek temizledile...

ARI ÜRÜNLERİNE İLGİ ARTIYOR..Sonraki Haber

ARI ÜRÜNLERİNE İLGİ ARTIYOR..

Facebook Yorum

Yorum Yazın