Altınordu Belediyesi çocuklara özel eğlenceler düzenledi.

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Altınordu Belediyesi çocuklara özel eğlenceler düzenledi.
Altınordu Belediyesi, çocukların ara tatilini yine muhteşem bir etkinlik ile eğlenceli ve renkli hale getirdi. Başkan Aşkın Tören, “Siz sevgili çocuklarımızla bir arada olmaktan kültürün sanatın şehri olmaktan ve çocuk dostu Altınordu, Ordu iddiamızı perçinlemekten duyduğum mutluluğu sizlerle paylaşmak istiyorum” diye konuştu. Başkan Aşkın Tören, “Kültürün sanatın şehri olmaktan ve çocuk dostu Altınordu, Ordu iddiamızı perçinlemekten mutluluk duyuyorum” dedi..

Altınordu Belediyesinin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Ordu Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirdiği etkinlikte Türkiye’nin rekortmen çizgi filmi Rafadan Tayfa'nın kahramanları bol eğlenceli bir müzikal şov ile Altınordu’lu çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı. Başkan Aşkın Tören öncülüğünde bugüne kadar her biri birbirinden renkli birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe imza atıldı..

 ÇOCUKLARIN MUTLULUĞU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

 Hem konser hem de tiyatro tadında gerçekleşen "En Sevdiğim rafadan" adlı müzikal şov iki seans olarak çocuklar ile buluştu. Eğlendirirken, dinlendiren ama aynı zamanda değerler eğitimi ile bilgilendiren programda salonu hınca hınç dolduran çocuklar hem stres attılar hem de enerji ve moral depoladılar. Palyaçolar eşliğinde doyasıya eğlendikleri etkinlikte baştan sona yanlarında olan Başkan Aşkın Tören’e çocuklar yoğun sevgi gösterisinde bulundular.

Başkan Aşkın Tören, “Ben sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum, salonun heyecanı beni de titretti. Ailelerimize, bugünü bize ve rafadan tayfa ailemize ayırdıkları ve sizlerle bizi buluşturdukları için ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 BAŞKAN TÖREN “ÇOCUKLARIMIZ GÜLERSE DÜNYA GÜLER”

 Bugüne kadar birçok kültürel ve sanatsal etkinlik gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Başkan Tören, “Sizlerle birlikte birçok etkinlikte bir araya geldik, her biri bizim için çok anlamlıydı, çok değerliydi. Bugün yine siz sevgili çocuklarımızla bir arada olmaktan, kültürün sanatın şehri olmaktan ve çocuk dostu Altınordu, Ordu iddiamızı perçinlemekten duyduğum mutluluğu sizlerle paylaşmak istiyorum. Çocuklarımız gülerse Ordu güler, Ordu gülerse Türkiye güler, Türkiye gülerse dünya güler. Dolayısıyla hiçbir çocuğumuzun mahsun olmadığı, özellikle mazlum coğrafyalardaki çocuklarımızın da tebessüm ettiği geride kimsenin kalmadığı, mutlu huzurlu tüm dünya çocuklarının güldüğü bir dünyayı Allah’tan diliyorum” ifadelerini kullandı.

BU ŞEHİR EN ÇOK DA ÇOCUKLARIMIZA YAKIŞIYOR

Ayrımsız tüm kesimlere hizmet ettiklerinin altını çizen Başkan Tören, “Bizler yöneticiler olarak hiçbir ayrım yapmaksızın imkanlarımız ölçüsünde şehrimize ve insanımıza hizmet ederken, şehrimizi daha ileriye götürmek için çaba sarfederken geride kimseyi bırakmamaya özen gösteriyoruz. Ama en çok da bu şehir çocuklarımıza yakışıyor. Menekşelerim, kıymetli evlatlarım, onların çok kıymetli aileleri, her birinize bütün etkinliklerimizde bütün programlarımızda göstermiş olduğunuz ilgi destek için bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.”

BİLİMDE KÜLTÜRDE SANATTA VE SPORDA MARKA ŞEHİR ALTINORDU İÇİN ÇABA GÖSTERİYORUZ

“Bir bilim, bir eğitim, kültür sanat ve sporda marka şehir Altınordu için çaba sarf ediyoruz. Tüm dikkatimizle ve gayretimizle odaklandığımız geleceğin marka şehrine giden yolda en büyük gücümüz sevgili çocuklarımızdır.

Toplumun her kesimini ilgilendiren hizmetlerimizle Altınordu’da sizlerle birlikte büyümeye devam edeceğiz. Çok yakın zamanda trafik eğitim parkında sürprizlerimizle sizleri ağırlayacağız yeni müzikallerle yeni tiyatro oyunlarımızla yeni konserlerimizle halkımızı buluşturacağız. Ne mutlu sizlerle bir arada olmaya hepinizi çok seviyorum. Ben Aşkın amcanız olarak her daim yanınızda olacağımı bilmenizi istiyorum. Bugün şehrimize bizleri kırmadan teşrif eden Rafadan Tayfa ailemize gönülden teşekkür ediyorum, hepinizi çok ama çok seviyorum” dedi.

Altınordu Belediyesinin kültürel ve sanatsal etkinliklerini çok başarılı bulduklarını belirten aileler ve çocuklar ara tatilde böyle muhteşem bir etkinliğe katılmak hepimize iyi geldi. Bu muhteşem etkinlik için Başkanımız Aşkın Tören’e teşekkür ediyoruz” sözleriyle duygularını dile getirdiler.

 


Karlıbel teşekkür ediyor, Adıgüzel göstermelik diyor..Önceki Haber

Karlıbel teşekkür ediyor, Adıgüzel göste...

METİN TİRKİL İÇİN BELEDİYE ÖNÜNDE TÖREN DÜZENLENDİSonraki Haber

METİN TİRKİL İÇİN BELEDİYE ÖNÜNDE TÖREN...