3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Altınordu Belediyesi çalıyor, biz oynuyoruz..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altınordu Belediyesi çalıyor, biz oynuyoruz..
Koronavirüs salgını nedeniyle Altınordu Belediyesi etkinliklerini sürdürüyor. Belediye hizmet binası önünde düzenlenen canlı müzik programı sosyal medyada yayınlanarak, sokak sessizliğini bozarak vatandaşları da evlerinde şenlendirerek oynatıyor. Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında evlerinde kalan vatandaşların moral ve motivasyonunu arttırmak, güzel zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

"Pandemi Etkinlikleri" adıyla gerçekleşen organizasyonda Teras Sahne Orkestrası eşliğinde geniş izleyici kitlesine sahip, bilinen ve Orduluların beğeni ile takip ettikleri şehrimizin müzisyen gruplarından yerel sanatçılar Betül ve Remzi sahne aldı.

VATANDAŞLAR SOSYAL MEDYADAN YAPILAN YAYINA YOĞUN İLGİ GÖSTERDİLER..
Altınordu Belediyesi hizmet binası önünde gerçekleşen konser, belediyenin ve Belediye Başkanı Aşkın Tören'in resmi sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanarak binlerce Ordulunun konseri izlemesi sağlandı.
Konsere, Belediye binasına komşu binalarda yaşayan vatandaşlar evlerinin penceresinden ve balkonlardan sanatçılara alkışlarla eşlik ettiler.

HER HAFTAYA BİR ETKİNLİK
"Pandemi nedeniyle aramıza giren zorunlu sosyal mesafe gönül kucaklaşmamıza engel değildir" diyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “düzenlediğimiz "Hafta sonu Pandemi Etkinlikleri" kapsamında yüz yüze olamasa da teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz” dedi.

BAŞKANIMIZ TÖREN: “DAYANIŞMA RUHUNDAN VAZGEÇMEYECEĞİZ”
Koronavirüs tedbirlerine uymanın önemine dikkat çeken Başkan Tören, vatandaşları tüm tedbirlere uymaları konusunda bir kez daha uyararak: " Pandemi sürecinde artık 2020‘yi geride bıraktığımız dönem içerisinde birlik beraberlik ve dayanışma ruhundan azminden sorumluluğundan vazgeçmeden kurallara ve alınan tedbirlere hassasiyetle uyarak birlikte başaracağımıza yürekten inanıyorum. Bu vesile ile hemşerilerimize sağlık esenlik dolu günler diliyorum” şeklinde konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CHP’Lİ MECLİS ÜYESİNİN MECLİSTEKİ BOŞ KAVGASI..Önceki Haber

CHP’Lİ MECLİS ÜYESİNİN MECLİSTEKİ BOŞ KA...

Yaz konağı mağarası turizme kazandırılacak.Sonraki Haber

Yaz konağı mağarası turizme kazandırılac...

Facebook Yorum

Yorum Yazın