4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Altınordu Belediyesi 132 sokağın alt yapısını tamamladı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altınordu Belediyesi 132 sokağın alt yapısını tamamladı..
Başkan Aşkın Tören öncülüğünde Altınordu Belediyesinin altyapıdan üst yapıya hayata geçirdiği yatırımlarla şehirde yaşattığı modern değişim ve dönüşüm kendini hissettirdi. Covid hastalığını başarı ile yenen ve bizzat iş makinesinin dümenine kendisi geçen Başkan Tören, “DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜ BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ” dedi..

Altınordu’nun gelişen güçlenen büyüyen bölgesinde yıldızı parlayan bir şehir olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Aşkın Tören, “2022, modern çağdaş yaşanabilir marka şehir hedefimize daha da yaklaşacağımız bir atılım ve yatırım yılı olacak.” şeklinde konuştu.

 132 SOKAKTA ALTYAPI SİL BAŞTAN YENİLENDİ..

 Göreve gelir gelmez hazırlanan acil eylem planında ilk sıralarda yer alan alt ve üstyapı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini hatırlatan Başkan Tören “göreve geldiğimiz günden bu yana ekiplerimiz sahada yoğun bir mesai harcayarak gündüz gece demeden aralıksız çalıştılar. “Bütün Şehir Eşit Hizmet” ilkesi ile hem merkezde hem de kırsalda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında şehir merkezinde 132 sokakta altyapıyı sil baştan yeniledik.  

Geçtiğimiz çalışma döneminde 34.644 metre yağmur suyu hattı yapımı ile şehrimizi hem yılların akut sorunlarından kurtardık hem de sağlıklı bir alt yapıya kavuşturduk.

 56 KİLOMETRE ASFALT İLE YAŞANABİLİR ŞEHİR HEDEFİMİZE BİR ADIM DAHA YAKLAŞTIK

 Altınordu’da altyapısı tamamlanan bölgelerde üst yapının iyileştirilmesi için hızlı bir dönüşümün sürdüğünü belirten Başkan Tören, “şehir merkezinde 7/24 esasına dayalı bir mesai ile 443 sokakta 727 farklı lokasyonda çalışma gerçekleştirdik. Ekiplerimizin yoğun emek ve gayretleriyle bu süre içerisinde 56 kilometre asfaltı tamamlayarak yaşanabilir şehir hedefine bir adım daha yaklaştık” ifadelerini kullandı.

Başkan Tören konuşmasının devamında “Altyapı ve asfalt çalışmalarını tamamladığımız bölgelerde 65,383 metrekare modern kaldırım yaparak şehrimize kazandırdık. 2022, modern çağdaş yaşanabilir şehircilik hedefimize daha da yaklaşacağımız bir atılım ve yatırım yılı olacak.  Değişim ve dönüşümü şehirde bütün kesimler hissedecek. Her yönüyle ulaşılabilir, erişilebilir ve yaşanabilir şehir iddiamızı daha da güçlendirdik” şeklinde konuştu.

 YAPTIĞIMIZ YATIRIMLARLA HAYATIN HER ALANINA DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

 Kesintisiz sürdürdükleri temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra “Yeni Nesil Belediyecilik” ve “Sosyal Belediyecilik” vurgusu yapan Başkan Tören, “altyapı yatırımlarımıza ağırlık verirken kültürü, sanatı edebiyatı, eğitimi de ihmal etmeyeceğiz.  Sosyal Politikalardaki dayanışma misyonumuzu yerine getirirken şehrimizde üretimi, istihdamı destekleyecek adımları atmakta tereddüt etmeyeceğiz. Yeni nesil belediyecilik vizyonumuza ivme kazandırırken; Bu şehrin kültürel kimliğine de değerlerine de aynı zamanda geleceğine ilişkin yatırımlarımızı da aynı özen ve kararlılıkla devam ettireceğiz.” ifadelerini kullandı.

 TEK GAYEMİZ ALTINORDULU HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET ETMEK VE ONLARIN TAMAMININ RIZASINI KAZANMAK

Tüm çalışma ve yatırımlarda tasarruf yatırım dengesini gözettiklerini, borç değil hizmet üreten bir belediye olduklarının altını çizen Başkan Tören sözlerini şöyle tamamladı:

“Gayemiz hem halkımızın hem de hakkın rızasını kazanacak iyi işler yapmak. Mali disiplinden ödün vermeden tasarruf ekonomimizi yatırım bütçesine dönüştürerek her alanda gerekli olan yatırımları gerçekleştirmek ve bu şehrin üreten gelişen kalkınan yönünü güçlendirerek; marka şehir iddiasını daha da ileriye taşımak.

Herkesin mutluluğu bizim mutluluğumuz. Başından beri ifade ettiğimiz gibi bu şehir bizim şehrimiz hepimizin şehri. Bizim tek gayemiz Altınordu’lu hemşehrilerimizin memnuniyeti ve Hakk’ın rızasıdır. Bütün hizmetlerimizin merkezinde insanımız var. Hemşerilerimizi bu zor dönemde ilave bir mali yükün altına sokmadan kendi kaynaklarımızı doğru yatırımlara ve doğru önceliklere yönlendirerek, halkımıza yük olmadan vatandaşımızın birikmiş sorunlarını çözerek hizmet beklentilerini karşılamaya ve insanımızı beklenen hizmetler ile buluşturmaya devam edeceğiz.” 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AŞI YERİNE SU ENJEKTE ETMİŞLER!..(Pardon)Önceki Haber

AŞI YERİNE SU ENJEKTE ETMİŞLER!..(Pardon...

Kalp ameliyatı için il dışına gitmeye gerek kalmayacak..Sonraki Haber

Kalp ameliyatı için il dışına gitmeye ge...

Facebook Yorum

Yorum Yazın