4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP’Lİ YÖNETİCİLERİ CİMER’E ŞİKAYET ETTİK..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP’Lİ YÖNETİCİLERİ CİMER’E ŞİKAYET ETTİK..
Şimdi diyeceksiniz ki; kimi kime şikayet ediyorsun. Evet, AKP’li yöneticileri AKP’nin bağlı olduğu ve hizmet ettiği aynı kuruma şikayet ettik. Gazetemiz kurucu sahibi Yazı işleri müdürü Osman Şahin, yazılı olarak yaptığı şikayet başvurularına cevap verilmeyince Cumhurbaşkanlığı iletişim merkezi (CİMER)’e şikayet başvurusunda bulundu.

Bilindiği gibi yapılan şikayetlere kamu kurumları 4982 sayılı bilgi edinme kanununa göre, şikayet sahibine 30 gün içersinde cevap verme zorunluluğu olduğu halde gazeteci Osman Şahin, Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin hakkında İçişleri bakanı Süleyman Soylu’ya, AKP genel başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye yaptığı şikayet dilekçesine aradan iki yıla yakın bir süre geçtiği halde halen cevap verilmediği gerekçesiyle söz konusu yasaya aykırı davranıldığı ve bu yasaya uyulmadığı gerekçesiyle CİMER’e şikayet dilekçesi yazdı.

Gazeteci Osman Şahin şikayet dilekçesinde  “Şayet sizlerden de bu konuda herhangi bir cevap alamayıp ve sözü edilen kişiler hakkında yasal işlem yapılmazsa C. Savcılığına suç durusunda bulunarak hukuki  haklarımı ve ayrıca demokratik haklarımı da sonuna kadar kullanacağım” dedi..

Yaptığı yazılı şikayetleri dilekçede detayları ile birlikte açıklayan Osman Şahin, Ak parti genel merkezine 13 Mayıs 2020 tarih ve PR06416716283 Nolu posta alındısı ile,

İç İşleri bakanı Süleyman Soylu’ya 13 Mart 2020 tarih ve PR06416716290 Nolu posta alındısı ile bir şikayet  dilekçesi gönderdiğim halde bugüne kadar tarafıma  hiçbir yazılı ve sözlü cevap verilmedi.

AKP Genel başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye 13 Ekim 2021 tarih ve PR07076229962 Nolu posta alındısı ile tarafına şikayet dilekçesi göndermiştim.

Şikayetimin konusu ise, Ordu’nun Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar ŞAHİN bana yapmış olduğum bir haberden dolayı telefon açarak, anama-karıma küfür ederek, beni öldürmekle tehdit etmişti. Bu haberin ses kayıtlarını, haberin linklerini ve bütün mahkeme kayıt ve belgeleri de CİMER’e gödererek  Yaşar Şahin hakkında gereken yasal işlemin yapılmasını talep etti.

GEREKEN CEZASINI VERİRİZ DEMİŞTİ.

Hatta Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin geçtiğimiz günlerde Belediyede çalışan şehit yakını bir bayan işçiye karşı uyguladığı şiddet olaylarının ulusal basında gündem olmasından sonra AKP. genel başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki, bir açıklama yaparak “Gerekirse Cezasını veririz”  diyerek disiplin kuruluna sevk edilmesini istediği halde aradan geçen bunca zaman zarfında şu ana kadar herhangi bir işlem yapılmaması da kafalarda farklı bir soru işareti bırakmıştır.

KİMİ KİME ŞİKAYET EDİYORUZ..

Yapılan bunca kanunsuzluklar, haksızlıklar ve hakaretlere rağmen tarafımıza herhangi bir cevap verilmeyişini her ne kadar CİMER’e şikayet etmiş olsak da, aynı iktidarı ve aynı partinin yöneticilerini  mensup oldukları iktidarın yöneticilerine şikayet edilmesi de “Kimi kime, şikayet ediyoruz”sorusunu akla getiriyor. Hiçbir şey olmasa bile, acaba bir şeyler olabilir mi diye, yine de bir umut beklentisi içersinde CİMER kurumunun verdiği cevabı ise merakla bekleyeceğiz. Gelecek sonuca göre haklarımızı hukuki yoldan aramaya da devam edeceğiz. Şimdilik sabır ve metanetle beklemeye devam ediyoruz.

Şikayet başvurumuz  03.01.2022 tarihinde 2200030253 kayıt numarası  ile CİMER kayıtlarına işlenmiş bulunuyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
OTSO Başkanı Servet Şahin, “Fiyatlar çıktığı gibi geri düşmelidir..”Önceki Haber

OTSO Başkanı Servet Şahin, “Fiyatlar çık...

“Para olsa bile ürün bulamayacağız bir süreç geliyor”Sonraki Haber

“Para olsa bile ürün bulamayacağız bir s...

Haber Yorumları

 • Bilgi keskin06-01-2022 08:44

  Osmanım anlaşılıyorki it iti ısırmıyor.. yandaşcılık böyle bir şey.

Facebook Yorum

Yorum Yazın