4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP’li Belediye başkanının akrabalarına iş kıyağı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP’li Belediye başkanının akrabalarına iş kıyağı..
Bal tutan parmağını yalar misali Ünye Belediye başkanı Hüseyin Tavlı bilgi, beceri ve liyakat sahibi olmayan, siyasi görüşü ne olursa olsun bütün akrabalarını Belediyeye işe alarak akrabalarına büyük kıyak yapıyor. Ünye’de yayınlanan www.ÜnyeNethaber.com haber gazetesi başkanın işe aldığı kişilerin isim listesini yayınladı.

Gazete haberinde aynen şu konuları gündeme getirdi. “Daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi hayırlı akraba Hüseyin Tavlı’nın birçok hısım akrabasını işe aldığını açıklamıştık.”

Bu haberlerimizin ardından gazetemize ulaşan yeni bilgilere göre aşağıda isimlerini verdiğimiz kişilerin iş sahibi olmasında dolaylı veya direk Hüseyin Tavlı’nın etkisi olduğu iddia ediliyor.

İddiaları destekleyen faktörler ise Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın iş giren kişilerle yakınlığının bulunması ve kendi döneminde işe girmeleri gösterildi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı göreve geldiği günden itibaren “Para yok, bırakın işçi almayı işçi çıkarma durumumuz var” demesine hatta mali kaynak yaratma adına belediyenin mülklerini sattığını biliyoruz.

Buna rağmen hısım akraba ve cemiyet hatırı işe girince akan suların durduğunu da aşağıdaki işe alınan isimlerden anlamak mümkün. Bunun yanında işe alınan bazı kişilerin liyakat, ehliyet sahibi olmadığı gibi, her partiden siyasi görüşe sahip oldukları öğrenildi.

İŞTE TAVLI DÖNEMİ İŞ SAHİBİ OLAN AKRABALARDAN BAZILARI.

AHMET Ş. ………………Belediye Başkan Yardımcısı
CEYHAN Ç……………… 3 birimin müdürü
MERVE İ……………… ÜNBEL AŞ. AVUKATI
AHMET O. ……………..OSB MÜDÜR
UMUT K.
MUHAMMET Y.
ZEHRA G.

VE TERME’DE İKAMET EDEN ABLASININ OĞLU FEN İŞLERİNDE ÇALIŞIYOR.

Bu isimler dışında Ünbel’e,diğer devlet kurumlarına ve ulusal marketlere bir çok hısım akrabasını veren Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ,bakalım daha hangi hısım akrabasını işe sokacak bekleyip göreceğiz


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hayat normale dönsün, Vakalar daha çok azalacaktır..Önceki Haber

Hayat normale dönsün, Vakalar daha çok a...

Mülki amirler, Emniyet güçleri yasak tedbirlerini denetledi..Sonraki Haber

Mülki amirler, Emniyet güçleri yasak ted...

Facebook Yorum

Yorum Yazın