İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

AKP’li Başkanlardan Kızılaya KAN desteği..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP’li Başkanlardan Kızılaya KAN desteği..
AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin ile Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Kızılay Ordu şubesinin düzenlediği kan bağışına destek verdiler. AKP. Ordu il başkanı Halit Tomakin parti önündeki oto park meydanı açık havada düzenlediği basın açıklamasında hem kan bağışında bulundu ve hem de kan veren vatandaşlara parti olarak destek verdiler. Başkan Tomakin, kendisi de kan verdi.

Kan bağış kampanyasına Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Hilmi Güler ve ekibinin yanı sıra AKP yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimi de katılarak, kan vermek isteyenlerin  araç içinde önce ateşleri ölçüldü, test yapıldı ve daha sonra kan bağışında bulundular.

BAĞIŞA DESTEK VEREN BAŞKANLAR  BİRER AÇIKLAMA YAPTILAR..

VATANDAŞI KAN VERMEYE ÇAĞIRDILAR..

Virüs salgını nedeniyle Kızılaya yapılan kan bağışlarının azaldığı dikkat çekilirken AK Partiden kan bağışına destek geldi. Başkan Tomakin,  herkesi kan vermeye davet ediyorum diyerek, “Hemen Partimizin önünde kan kampanyasına katılma imkanı bulduk. Ben özellikle pandemi döneminde Kızılayın  Ordu yerelinde neler yaptığına şahit oldum. Gerçekten başarılı bir şekilde bu süreci tamamladık.Kızılayın kan stoklarının bittiğine dair bir duyum geldiğinde buna da kayıtsız kalamazdık. Teşkilatlarımızla örgütlenerek kan bağışı kampanyasına katıldık. Herkese teşekkür ederken, vatandaşlarımızı Kızılay’ın kan bağışına destek vermeye devam ediyorum.” dedi.

 “HER BAĞIŞLANAN KAN HAYAT KURTARIR”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler, “Kan bağışı hayat kurtardığına göre biz de inşallah gerek kalmaz ama ihtiyaç halinde hazır bulunması için kan vermeliyiz. Herkesi kan bağışına davet ediyorum. Çünkü ne zaman kana ihtiyaç olunacağı bilinmediğinden hazırlıklı olmamız gerekiyor.” diyerek vatandaşları kan bağışı konusunda duyarlı olmaya davet etti.

BAŞKANDAN TEŞEKKÜR..

Kızılayın kan bağış kampanyasında önderlik yapan acil olarak harekete geçen Türk Kızılayı Ordu Şubesi Başkanı Binnur Fatma Enginyurt ise, desteklerinden dolayı AK Parti Ordu il teşkilatına şifa bekleyen hastalarımız adına teşekkür ediyorum diye konuştu. Konuşmaların ardından AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin öncülüğünde partililer sırasıyla kan vererek Kızılaya destek verdiler.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Büyük Şehir Çambaşında boyamaya başladı..Önceki Haber

Büyük Şehir Çambaşında boyamaya başladı....

Donör bulunmazsa üç aylık ömrü kaldı..Sonraki Haber

Donör bulunmazsa üç aylık ömrü kaldı..

Facebook Yorum

Yorum Yazın