4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP’li Başkan Zabıtaya silah çekti, tehdit ve küfürler yağdırdı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP’li Başkan Zabıtaya silah çekti, tehdit ve küfürler yağdırdı..
Gürgentepe Belediyesinin AKP’li başkanı Yaşar Şahin’in vukuatları her gün artmaya devam ediyor. Gün geçtikçe çeşitli haberlere konu olan başkan Yaşar Şahin her an suç işleyebilir. Başkan yine ilginç bir olayla daha gündeme geldi. Yetkilileri son kez uyarıyoruz. Başkan bir vukuat işlemeden görevinden almıyorsanız, silahını alınız. Bu gidişle başkanın cinayet işlemesinden korkuluyor. Başkan Şahin zabıta memurunu az daha vuruyordu..

Gürgentepe’ye fazla kar yağması Mahalle yollarının araç ve yayaların gidemeyeceği ölçüde kapanmasına neden olurken,  Belediye başkanı Yaşar Şahin ile  vatandaşları  karşı karşıya getirirken Belediyede görevli bir  zabıta amiri ile tartışarak silah çekmesine de sebebiyet verdi.

OLAY NASIL OLDU?

Kar kalınlığının iki metreyi geçtiği Gürgentepe’de tüm Mahalle yolları araç ve yaya ulaşımına kapandı. Akyurt Mahallesinden Ferhat Doğan isimli bir vatandaş evine gidemeyince yaklaşık 20 gün kadar  şehir merkezinde Fırın ve Kahvehanelerde yattı. Artık vücudu kirlenip, ayakları şişince Belediye başkanı Yaşar Şahin’e telefon açarak mazeretini bildirip yollarının açılmasını istedi.

Başkan Yaşar Şahin de ha bugün, ha yarın diye Ferhat Doğan’a yolun açılacağı sözünü  verdi. Doğan yaşadıklarını şöyle anlattı :“Mahalle yolumuz kardan dolayı kapandı. Sen sıcak evinde karınla yatıyorsun ben  20-25 gün evime gidemedim. Fırınlarda, kahvehanelerde yattım, kirlendim, paslandım. Ayaklarım şişti kokmaya başladım. Başkanımız Yaşar Şahin yol açılacak diye beni 3-5 gün oyaladı. Daha sonra telefonlarıma da bakmadı. Bu sefer ben çok madur oldum kendisi ile görüşmek için evine gittim. Evde yoktu, eşi çıktı. Bende yenge hanıma şikayetimi anlattım, ayaklarımın şişkinliğini gösterdim. Başkana haber vermesini istedim geriye göndüm”çok zor günler  yaşadığını anlattı.

HAKKIMDA SUÇ DUYURUSU YAPMIŞ..

Başkan Yaşar Şahin daha sonra Ferhat Doğan hakkında Evimi bastı, kapımı çalıp beni rahatsız etti” diye karakola şikayet ederek, polisler tarafından karakola götürülerek ifadesi alınıp, 2,1 promil alkollü olduğu için kabahatler kanunu gereğince hakkında tutanak tutularak  277 TL. para cezası kesilerek serbest bırakıldı.

ZABITA MEMURUNA SİLAH ÇEKTİ, TEHDİT ETTİ..

Vatandaştan hırs ve intikamını alamayan Belediye başkanı Yaşar Şahin, bu olaydan sonra Belediye zabıta amiri Yavuz Yılmaz’ı çağırarak makam odasının  bitişiğinde bulunan özel odaya çekerek zabıta memurunu tehdit etti. Zabıta memuru Yavuz Yılmaz, başkan Yaşar Şahin’i C. Savcılığına şikayet ederek şu ifadelerde bulundu : “Ben yol açma çalışmalarını yaparken, Ferhat Doğan isimli vatandaş bana gelerek, mahalle yollarının açılmasını istedi. Ben araştırdım git başkanla görüş dedim. O da başkanın evine gitmiş. Başkan Yaşar da bir gün sonra beni makamına çağırdı. Bende gittim beni orada karanlık bir oda var, şuraya geç dedi, koltukları çekti önüme takoz yaptı. Kaçmasın diye 2 koltuğu yan yana koydu, bana duvara yaslan dedi, belindeki silahını çıkardı mermiyi hazneye aldı, salavat getir dedi. Bende abdestim yok, abdest alıp geleyim başkanım dedim. Silahı kafama doğruttu, bana ana avrat ağzına ne gelirse sövdü sülalemde küfür edecek yer bırakmadı. Senin ananı avradını bilmem ne yapacağım, seni buraya gömeceğim, senin buradan leşini çıkaracağım, 14 mermiyi senin üzerine boşaltacağım, gözü iyice dönmüştü, bende başka çare bulamadım, gözü iyice dönmüştü. Başkanım beni öldürsen eline ne geçecek bunun başka yolu yokmu dedim. Bana senin gibi insanların bu Dünyada yaşamaması lazım dedi. Bu vatandaşı evime sen gönderdin, sen Yalçınkayaların evinde oturuyorsun. Bana tuzak kuruyorsun, kuyumu kazıyorsunuz. Bende Başkanım sen gel beni öldürme bende dilekçemi verip gideyim, bu iş burada kapansın dedim. Benim emekli olmak için sürekli zorluyordu. O zaman tabancayı indirdi. Hemen dilekçeni ver yanıma gel dedi. Bende kurtulma bahanesiyle bunu söyledim. Tabancayı beline soktu ve bende o zaman oradan kaçtım. Bunun gözü tamamen  dönmüş, şükrediyorum Allahtan beni vurmadı”diyerek C. Savcılığına şikayet ettiğini ifade etti.

UYARIYORUZ..

HER AN BİR VUKUAT İŞLEYEBİLİR..

YA GÖREVDEN ALIN, YA DA SİLAHINI ALIN..

Bilindiği gibi başkan Yaşar Şahin, bundan 2 yıl önce gazetemiz sahibi Osman Şahin’e de telefon açarak, yayınladığı bir haberden dolayı Ben kendimi vuruyordum, hanım silahımı elimden aldı, seni öldüreceğim, bıçaklayacağım, bundan sonra benim düşmanımsın” diyerek ana avrat söverek küfür etmişti.

Bu olaylardan dolayı kendisinin şeker ve tansiyon hastası olduğunu, tansiyonu çıkınca  ne yaptığını bilmediğini mahkemedeki ifadesinde kendi ağazı ile  açıklamış ve bu olaydan dolayı hüküm giymişti. Başkan Yaşar Şahin daha sonra bu gibi olaylara benzer tartışma kavgalar sonucu 5 kez daha mahkemelik oldu.

Tüm bu yaşanan olaylara rağmen İçişleri bakanlığı dahil, AKP genel merkezi ve CİMER olmak üzere başkan Yaşar Şahin hakkında yaptığımız şikayetlere ise halen hiçbir resmi kurum bir cevap dahi vermedi.

Allah göstermesin başkan Yaşar Şahin her an bir vukuat yapabilir, insan öldürebilir veya canına dahi kıyabilir. Bu nedenle mutlaka gereken önlemleri almak veya olası bir olayın önlenmesi için ya Belediye başkanlığından alınması veya silahına el koyulması için yetkilileri uyarıyoruz.


 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 3
  KOMİK
 • 2
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 7
  KIZGIN
Irak uyruklu DEAŞ’lı terörist Ordu’da yakalandı…Önceki Haber

Irak uyruklu DEAŞ’lı terörist Ordu’da ya...

BAŞKAN GÜLER’DEN “TİYATRO GÜNÜ” MESAJI..Sonraki Haber

BAŞKAN GÜLER’DEN “TİYATRO GÜNÜ” MESAJI..

Facebook Yorum

Yorum Yazın