AKP’li başkan kendisi Çorba içiyor, misafirlere BAL dağıtıyor..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
AKP’li başkan kendisi Çorba içiyor, misafirlere BAL dağıtıyor..
Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin son günlerde farklı ve dikkat çekici işler yapmaya başladı. İlçeye kendisini ziyarete gelen siyasilere ve misafirlere ücretsiz BAL dağıtıyor. Kendisi de plastik bardakta çorba içerek idare ediyor. Ancak, vatandaş soruyor? “Dağıtılan bu Bal’ların parasını kim ödüyor? Bu değirmenin suyu nereden geliyor? Koş vatandaş koş, sende koş başkan BAL dağıtıyor.

Son günlerde pek çok konularda gündeme gelen Gürgentepe’nin AKP’li Belediye başkanı Yaşar Şahin, hakkında çıkan bomba haberlerden sonra halkına ve siyasilere diyet borcu ödeyerek menfaati olan kişiler tarafından sahiplenmeye başlandı. Başkan Şahin’i bu sıralarda AKP il başkan ve yönetimi, milletvekilleri ve hatta Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. M. Hilmi Güler tarafından ilçede ziyaret edilmeye başlarken, AKP’nin Gürgentepe ilçe başkanı Mevlüde Adıgüzel Töngel ile kendisinin de il başkanı Halit Tomakin’i makamında ziyaret etmesi çeşitli yorumlara neden oluyor ve dikkatlerden kaçmıyor.

“BAL”LI BAŞKAN, BAL DAĞITIYOR..

Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin ilçeye gelen ve kendisini ziyaret eden siyasilere öyle basit, plaket, tablo veya çikolata hediye etmiyor. Misafirlerine  özel hakiki, tezekli organik çerçeve bal hediye ediyor. İşte bu nedenle başkan “BAL”lı başkan lakabı ile anılmaya başlandı. Tabiki, herkes, küfürcü, hakaret eden, zulüm eden, işçilerini işten atan başkan olarak değil, her zaman “BAL”lı ve BAL dilli, güzel kalpli başkan olarak anılmasını istiyor.

Ancak, Gürgentepe halkının sorup öğrenmek istediği bir soru var. Misafirlere ikram edilen bu Bal’ların parasını kim karşılıyor? Belediyenin bütçesinden mi karşılanıyor, yoksa Yaşar başkan cebinden mi karşılıyor? Yoksa her vatandaşın sormaya hakkı vardır. “Bu değirmenin suyu nereden geliyor?”Bu konuda kamuoyuna bir açıklama yapılmasında fayda mülahaza görüyoruz.

Eğer bu Bal’lar bedava ise, hayırsever insanlar tarafından ücretsiz dağıtılıyorsa, biz de ihtiyacı olan vatandaşlara sesleniyoruz!. KOŞ VATANDAŞ KOŞ, BAŞKAN BAL DAĞITIYOR.. BİR ÇERÇEVE DE SİZ ALIN!..

Yoksa “BAL”sız kalacaksınız!..


Hastası ve Cenazesi olanlara Büyük Şehirden acil yardım..Önceki Haber

Hastası ve Cenazesi olanlara Büyük Şehir...

Sigaraya zam geldikçe tütün kaçakçıları arttı..Sonraki Haber

Sigaraya zam geldikçe tütün kaçakçıları...