AKP. Yönetimi ilden kaçıyor, ilçelerde toplanıyor..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
AKP. Yönetimi ilden kaçıyor, ilçelerde toplanıyor..
AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, artık yönetimi ile birlikte Ordu’da halkın karşısına çıkacak, konuşacak bir ortamı kalmayınca toplantılarını ilçelerde yapmaya başladı. Tomakin, Perşembe ilçesinde yaptığı bir toplantıda, "Teşkilatlar olarak dipdiriyiz, dimdikiz” diyerek Ordu teşkilatı olarak hepsinin ayakta gitmeye hazır olduklarının işaretini verdi.

AKP Ordu İl teşkilatının Perşembe ilçesinde yaptıkları bir toplantıya fotoğrafta da görüldüğü gibi 16 kişi katıldı. Bunların da tamamı yönetim kurulu olarak Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayim Tandoğan, AK Parti Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik, AKP Perşembe ilçe başkanı Mehmet Çalış, il yürütme kurulu   üyeleri ve yönetim kurulunun gazetecisi olan Mustafa  Kaya  katıldı.

2023 seçimlerine hazırlanmak üzere bir araya geldik diyen başkan Tomakin, Ordu merkezde partisini bitirmiş hale geldiği için seçimler için yeniden toprlanmaya çalışarak ilçelerde yaptığı toplantılarla imdat olarak destek aramaya başladı.

Bu toplantıların "Şehir buluşmaları" adı altında bütün illerde şu anda genel merkezin başlattığı bir program olduğunu belirten Tomakin, toplantılarak halkın katılamamasını Fındık bahanesi ederek bunu neden gösterdi.

Şayet, 2023 seçimlerine AKP Ordu’da Halit Tomakin başkanlığında  girerse, sonuçta büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Genel merkez bu konuyu tepeden tırnağa incelemeye almalıdır.

Tomakin, konuşmasında  "Teşkilatlar olarak dipdiriyiz, dimdikiz. Şu anda gördüğüm kadarıyla da diğer partilerin de durumlarını görebiliyorum, en hazır olan biziz. Millet bizim üzerimize bir yükü 20 yıldır vermiştir. Bu yükün ağırlığı içerisinde 2023'e de hazır bir parti olarak yolumuza devam ediyoruz. 'Durmak yok, yola devam.' diyoruz." diye konuştu.

Başkan Tomakin, bu konuşmasıyla ilk kez doğru konuştu. Balon şişirmedi, ses bombası atmadı..Çünkü, toplantının fotoğraflarından da anlaşılacağı üzere, hepsi, dipdiri, dimdik ayakta, Ordu yönetimi olarak her an gitmeye hazır durumda bekliyorlar. Bir anda ansızın haber gelir, hepsi gider, bu yönetim gitmezse, seçimde Ordu halkı mutlaka gönderecek ve o zaman hayaller gerçek olacaktır.

 


Ticaret borsası meclis üyesi Veyisoğlu sen kimden yanasın?Önceki Haber

Ticaret borsası meclis üyesi Veyisoğlu s...

Altınordu Belediyesinden personele acil durum eğitimi..Sonraki Haber

Altınordu Belediyesinden personele acil...