2 - SİTE EN ÜSTÜ - ORDU KÜLTÜR OCAK AYI
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP Ordu İl başkanı Halit Tomakin partisini bitiriyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP Ordu İl başkanı Halit Tomakin partisini bitiriyor..
AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin, söylediklerinin ve söz verdiklerinin hiç birisi doğru çıkmazken, partisi içindeki çekişmeler ve kırgınlıklar da her geçen gün artmaya devam ediyor. Başkan Tomakin, son yaptığı açıklamasında konuşmaları yine ses bombasına döndü ve Fındık üreticisine de büyük zarar verdi. AKP Ordu il başkanı ve teşkilatı bu kafayla böyle giderse gelecek seçimde Ordu’da büyük oy kaybına uğrar ve seçimleri de kaybeder.

AK Partinin Ordu il başkanlığına büyük umutlarla seçilen Halit Tomakin, daha önce görevden alınan eski yönetimi aratır duruma geldi. Emekli bir öğretmen olan Başkan Tomakin, partisi adına yaptığı gerekli ve gereksiz açıklamaları ile tepki toplarken, verdiği sözlerin ve açıklamaları bu zamana kadar hiç gerçek olmadı.

CUMHURBAŞKANI GELECEK DEDİ..

YİNE SES BOMBASI PATLATTI..

AKP Ordu  İl başkanı Halit Tomakin’in yaptığı bir basın  açıklaması ve milletine verdiği bir söz daha yalan oldu. Halk dilinde adeta ses bombası patlatıyor ama ortada hiçbir icraat görünmüyor. Tomakin, 17 Temmuz 2021 tarihinde partisi adına yaptığı bir basın açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu’ya gelecek, fındık fiyatını açıklayacak, üreticiye müjde verecek diye yaptığı açıklamasında aynen şunları söylemişti.

Başkan Tomakin,  “Dünya Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  büyük ihtimalle Temmuz ayı içerisinde veya Ağustos ayının ilk haftasında Karadeniz illeri ziyareti olacağını, bu ziyarette  Ordu İli programının da bulunacağını belirterek biz Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız,  Genel Başkanımızı  en iyi şekilde ağırlamak için hazırlıklarımıza şimdiden başladık”  ifadelerini kullanmıştı. İşte bu açıklama da fos çıktı.

ORDU HALKININ VE ÜRETCİNİN UMUTLARI SÖNDÜ

AK Parti Ordu İl başkanı Halit Tomakin, bu ve buna benzer açıklamaları hiçbir zaman doğru çıkmadı. Vatandaşın ve partililerin Erdoğan sevgisi kursaklarında kaldı, her şey hayal oldu, umutlar söndü. Bunun farkında olan ve kimselere bir şey söyleyemeyen başkan Tomakin, hatasını biliyor ama dışarıya yansıtmadan kara kara düşünüyor.

AÇIKLAMA DAHİ YAPAMADI..

Fındık fiyatları konusunda daha önceden bol keseden palavra atan, atıp tutan başkan Tomakin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fındık fiyatlarını açıklamasından sonra sessizliğini de bozamadı. Çünkü yalanı meydana çıktı. Fındık üreticisine söyleyecek sözü kalmadı.  Herhangi bir basın açıklaması daha yapmaya söylemeye söz bulamadı. Haber yayınımız hazırlandığı şu ana kadar herhangi bir basın açıklaması yapmamıştı.

İSTİFA ETMELİ..

Başkan Halit Tomakin sana bir önerimiz ve tavsiyemiz var. Şu AK Partiye ve  bağlı olduğun davana  ve Cumhurbaşkanı Erdaoğan’a daha fazla zarar vermeden şerefinle istifa et, partiyi emin ellere, sevilenlere, tecrübeli ellere hizmet sevdalılarına teslim et. Seni bir kez daha uyarıyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TURİZMCİLERDEN ÇAĞRI: “YANGIN BÖLGELERİNE TATİLE GİDİN”Önceki Haber

TURİZMCİLERDEN ÇAĞRI: “YANGIN BÖLGELERİN...

FINDIK BAHÇESİNDE ÇIKAN KAVGADA 4 KİŞİ YARALANDI..Sonraki Haber

FINDIK BAHÇESİNDE ÇIKAN KAVGADA 4 KİŞİ Y...

Facebook Yorum

Yorum Yazın