4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP Odu İl başkanı Halit Tomakin, halkı yanıltmaya devam ediyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP Odu İl başkanı Halit Tomakin, halkı yanıltmaya devam ediyor..
Ordu Devlet Hastanesine PET CT ve linak (RADYORETAPİ) cihazı geldi. Bu cihazı Sağlık bakanlığı ve İl sağlık müdürlüğü getirdiği halde AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin sanki bu cihazı kendisi getirmiş gibi sağlık müdürlüğünün hizmetini sahiplenerek hiç utanmadan, sıkılmadan basın açıklaması yaparak “ SÖZ VERDİK ; KANSER HASTALARIMIZ ARTIK DİĞER İLLERE GİTMEYECEK ” diyor. Ey AKP il başkanı Tomakin, sen sağlık müdürümüsün, yoksa AKP İl başkanımısın!..Vatandaşı neden yanıltıyorsun!..

AKP Ordu İl başkanı Halit Tomakin, bu konuda veya daha buna benzer bir çok hizmetlerin yapımını  kendisi yapıyormuş gibi, bu ilin valisini, sağlık müdürünü, Belediye başkanlarını ve bütün sağlık çalışanlarını hiçe sayarak yaptığı yanıltıcı açıklamasını aşağıda aynen yayınlıyoruz. Okuyun ve doğru kararlarınızı verin.

PET CT ve LİNAK (RADYORETAPİ) CİHAZI DEVLET HASTANESİNDE HİZMET VERMEYE BAŞLADI.

2002 den önce hastalarımız karga tulumba araç arkalarında hastaneye yetiştirilmeye çalışılırdı. O, ZİHNİYET hiç değişmedi daha dün fuar alanından kalma  çadırı sahra hastane yaptık dediler.

İl Başkanı Halit Tomakin, Ordu ilimizde eksiği hissedilen kanser hastalarımız için  Ordu ‘ya Pet CT ve Linak (Radyo Terapi) cihazlarının alınması konusunda söz vermiştik. Bugün hamd olsun verdiğimiz sözü yerine getirmenin bahtiyarlığını yaşıyorum dedi. Başkan Tomakin, Genel Başkanımız , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman söylediği ,”İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN”, “Halk içinde mu'teber bir nesne yok devlet gibi Olmaya devlet cihânda bir nefes sıhhat gibi” diyerek sağlıkta büyük devrimler yaptığını , bir canın paha biçilmez değerde olduğunu hatırlattığını söyledi.

2002 den önce hastalarımız karga tulumba araç arkalarında hastaneye yetiştirilmeye çalışılırdı. O ,zihniyet hiç değişmedi daha dün fuar alanından kalma  çadırı sahra hastane yaptık dediler.

Başkan Tomakin, 2002 den önce hastalarımız karga tulumba araç arkalarında hastaneye yetiştirilmeye çalışılırdı. O ,zihniyet hiç değişmedi daha dün fuar alanından kalma  çadırı sahra hastane yaptık dediler, içine de boş bir yatak attılar milletin sağlığı ile alay ettiler. Zihniyet aynı , o zamanlar  Avrupa’da çalışan işçilerimiz bizim halimize acırlar, ,  Avrupa  da hastalar helikopter ambulansla taşınıyor hikayeleri anlatırlardı. İşte şimdi bizde böyleyiz uçak , helikopter ambulanslarımızla hastalarımıza hizmet veriyoruz .Avrupalı şimdi bizim sağlıkta ki yaptığımız modernleşme ve iyileştirmelere gıpta ile bakıyor ,  2002 de nasıl bir sağlık sistemimiz vardı ,şimdi nasıl bir sağlık sistemimiz var nereden , nereye Elhamdülillah Allah cc. Cumhurbaşkanımızdan razı olsun dedi.

ÇEVRE İLLERDEN HASTALARIMIZ DA ORDU’DA TEDAVİ OLACAKLAR

Başkan Tomakin, Rabbim kimseyi ağır  hastalıkla imtihan etmesin, şifa bulmak içinde elimizden geleni yapacağız , Kanser hastalarımız için özellikli bir tetkik olan PET/CT çekimi için çevre illere gitmekten kurtulacağının müjdesini vermiştik. Cihaz sayesinde , Giresun ve Tokat ilimizden de hastalarımız Ordu ilinde tedavi olacaklar  Cihazımız Devlet Hastanesinde hizmet vermeye başladı. Günlük 15 hastaya hizmet verebilecek kapasiteye sahip PET/CT Ünitesi iki teknisyen,  iki sekreter bir sağlık fizikçisi ve üç uzman doktor kadrosu ile hizmet vereceğini belirtti.

Hastalarımıza Rabbimden Ramazan-ı Şerif hürmetine, kadir gecesi hürmetine, bayram hürmetine, Şafi ismi şerifi hürmetine , acil şifalar diliyorum.

Başkan Tomakin, PET-CT)  cihazının  birçok hastalığın teşhisine olanak sağlayan önemli teknolojik tıbbi görüntüleme yöntemi olduğunu , PET/CT çok büyük bir oranda kanserin tanı ve evrelemesinde kullanılan Kanserli dokuların belirlenmesi, tedavi planlaması ve sürecin değerlendirilmesi için kanserle savaşta başarıyı artıran bir yöntem olan PET/CT, pek çok hastanın sağlıklı bir yaşama kavuşmasında en önemli teknolojilerden biri olarak kabul edildiğini belirterek, tüm hastalarımıza Rabbimden Ramazan-ı Şerif hürmetine, kadir gecesi hürmetine, bayram hürmetine, Şafi ismi şerifi hürmetine , acil şifalar diliyorum temennisinde bulundu.


 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞKAN GÜLER: ORDU İÇİN MÜJDELİ HABERLER VERDİ..Önceki Haber

BAŞKAN GÜLER: ORDU İÇİN MÜJDELİ HABERLER...

ZABITA FIRINLARDA DENETİM YAPTI..Sonraki Haber

ZABITA FIRINLARDA DENETİM YAPTI..

Facebook Yorum

Yorum Yazın