2 - TEKNOFEST
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP ile CHP Yerel basını enayi yerine koymayın..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP ile CHP Yerel basını enayi yerine koymayın..
Arttık bu millet size daha inanmıyor ve güvenmiyor. Ne AK Partiye güveniyor, ne de CHP’ye inanıyor.. Geçtiğimiz günlerde bir TV Programında Fındık konusunda açıklamalarda bulunan AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin’e CHP İl başkanı Av. Atila Şahin’den cevap gecikmedi. İki başkan da yerel basını enayi yerine koyarak aracı olarak kullanmaya devam ediyor. İkisi de Show yaparak karşılıklı birbirlerini karalamaya çalıştılar.. Şahsen biz Yerel basın olarak artık daha yemiyoruz. Bu gibi Showlara karnımız tok.. Artık daha yemiyoruz.

AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin, CHP il başkanı Atila Şahin’e tekrar cevap vermekten geri kalmadı. Her iki başkan da Yerel basını da arada karalama defteri gibi kullanmaya başladılar.

CHP Ordu il başkan Atila Şahin,“Hükümet, emekçiye karşı sermayenin yanında..AKP Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, fındık üreticimize seslenerek 30 Nisan’a kadar ürünlerini satmalarını aksi halde fındık fiyatını düşüreceklerini söylemiş, yani fındık üreticilerimizi tehdit etmiştir”diye yaptığı basın açıklamasına AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin’den de CHP’ye yanıt gecikmedi.. Tomakin verdiği cevabında CHP’yi adeta topa tutarak “YALANCISINIZ” “Kan emicisiniz, Vampirsiniz”dedi..

AK PARTİ ORDU İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN SHOW YAPMAYA VE SES BOMBASI ATMAYA DEVAM ETTİ VE ÖZETLE ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI :

“Yalancısınız, yalancısınız, yalancısınız , sizin mumunuz yatsıyı beklemeden yanıyor, yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.. Fındığı 90 sent yapan sizin zihniyet, depolarda çürütüp yağlığa ayıran siz, FKB’yi zarara uğratan siz.. Kan emici vampirsiniz bu aziz milletin kanını emdiniz , milletin yakasından düştükten sonra millet kendine geldi be..

Şohw yapıyorsun,  hadi oradan hadi, oradan sana ekmek çıkmaz başka kapıya.. İhtiyaç olması halinde yeniden süre uzatımına gideriz, size mi kaldı bu işler , size kalsa başaramazsınız zaten..”

YAPTIĞI AÇILAMALARLA İNTİKAMINI ALAMAYAN TOMAKİN, ŞÖYLE DEVAM ETTİ..

YALAN 1 , YALAN 2, YALAN 3 , YALAN 4, YALAN 5 , İŞİNİZ GÜCÜNÜZ YALAN ..

Başkan Tomakin , Bunun tehdit neresinde, bunun ihanet neresinde ,  bizi dinleyen seyircilerimizde şahit oldu ki, biz üreticimizi tehdit etmedik yalan 1,

Asla imasını dahi yapmadık ayağınızı denk alın demedik yalan 2 ,

TMO fındık alamayınca bizi kullanıyormuş açıklama yaptırıyormuş yalan 3,

İhanetmiş açıklamamızın hiçbir yerinde fındık üreticisini rencide edici veya fındığını piyasanın altında satması istenmemiş aksine 22,5 TL’ye TMO’ya satması istenmiştir yalan 4,

Bize ne falanca tüccarın don açıklamasından,  yalan 5,

İşiniz gücünüz yalan ,biz ise üreticiyi koruruz dedi.

CHP’ye, kan emici Vampirsiniz, bu aziz milletin kanını emdiniz , milletin yakasından düştükten sonra millet kendine geldi be.. diyerek veryansın etti..

BAŞKAN TOMAKİN’E BİR SORUMUZ VAR..

Yaptığınız açıklamalarla, yukarıda CHP döneminde  Fiskobirliğin battığını ve üreticilerin 90 sente muhtaç edildiğini söylüyorsunuz.

CHP ne zaman iktidar oldu da böyle bir açıklama yaptınız, sen de Show yapıyorsun başkan.. Gerçek yalanı sen söylüyorsun..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Garanti Fonu Destekli veya hazine destekli kredi verilmesini istedi..Önceki Haber

Garanti Fonu Destekli veya hazine destek...

Helikopter kazasında Ordu’lu bir askerimiz yaralı..Sonraki Haber

Helikopter kazasında Ordu’lu bir askerim...

Facebook Yorum

Yorum Yazın