4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP İl kongresinin çiçek paralarını bakın kim ödedi?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP İl kongresinin çiçek paralarını bakın kim ödedi?
AK Parti Ordu il başkanlığının kongre tepkileri bir türlü bitmek bilmiyor. Pandemi ortamında yapılan kongrede mesafelere ve kurallara uyulmadığı için halkın verdiği tepkiler henüz daha bitmeden şimdi de kongrenin yapıldığı salonda harcanan çiçek ve organizasyon işlerinin bedeli bakın hangi Belediyeye kesildi.

AKP hakkında  FATURA SKANDALI..olarak gündeme gelen Çiçek faturası toplam 19 bin TL olarak Korgan Belediyesine  kesildiği belirtildi. Ancak, edindiğimiz bilgilere göre, faturanın ödemesinin henüz yapılmadığını öğrendik.

FİRMA YABANCI DEĞİL..

AK Parti Ordu il kongresinin salon organizasyon ve çiçek işlerini yapan firmanın Dilara Çiçekçilik ve organizasyon firması tarafından yapıldığı ve bu firmanın sahibinin de Milletvekili Metin Gündoğdu’nun amcasının oğlu olduğunu öğrendik. İşler yabancıya gitmiyor, işini yapan parasını alacak, Bal tutan parmağını yalayacak ama,  bir iktidar partisinin çiçek parasını neden Korgan Belediyesi ödüyor?  AKP İl başkanlığı yerel gazetelere yarımşar sayfa TEŞEKKÜR reklamı verirken parayı buluyor da bunu karşılayacak bütçesi yokmu? Korgan halkının parası çiçekçilere dağıtılarak fakir, fukara ve esnafın ödediği vergiler hizmet için geri dönmesi beklenirken, neden çiçek parası olarak partinin borcu ödeniyor?

VEYSEL ARAÇ PAYLAŞTI..

BÜYÜK TEPKİ VAR..

Bu konuda sosyal medyada paylaşılan bilgilere büyük tepki gösteriliyor. Korgan İYİ Parti yönetiminde bulunan ve Korgan halkı tarafından çok sevilen Veysel Araç’ın yaptığı paylaşımda tepkilerini aynen paylaşarak aşağıdaki gibi sayfasında paylaşmış olması nedeniyle biz de gündeme getirerek, gerçekleri kamu oyuna duyurmak istedik.

Ancak, bu konuda herhangi bir yanlışımız veya hatamız varsa, şayet iddialar yanlış veya yalan, hatta iftira ise AKP İl başkanı Halit Tomakin’den ve Korgan Belediye başkanı Tuncay Kiraz’dan açıklama bekleyerek kamu oyunun aydınlanmasını istiyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Büyük Şehir Belediyesinden sahtekarlığa geçit yok..Önceki Haber

Büyük Şehir Belediyesinden sahtekarlığa...

Altınordu Belediyesi 15 Milyon lira Pandemi desteği dağıtacak..Sonraki Haber

Altınordu Belediyesi 15 Milyon lira Pand...

Facebook Yorum

Yorum Yazın