4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP İl başkanlığı Gazeteciyi davet ettiler, toplantıya almadılar..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP İl başkanlığı Gazeteciyi davet ettiler, toplantıya almadılar..
AK Parti Ordu il başkanlığının bugün düzenlediği genişletilmiş il danışma toplantısında istenmeyen bir olay yaşandı. İşte AKP’nin son hali, Gazeteciyi hem davet ettiler, hem içeri almadılar.. Derdimizi, şikayetimizi kime anlatalım.. Kimi kime şikayet edelim. Bu rezaleti kamu oyunun dikkatine sunuyoruz..

Müjde, Müje!!...  diyoruz. AKP’li yöneticilere teşekkür ediyoruz. Bu gün yaşanan olayı kısa olarak siz değerli okurlarımızla paylaşmak istiyoruz. AK Parti Ordu il başkanlığından genişletilmiş il danışma kurulu toplantısı yapılacağından dolayı bir gün önceden gazetemize e-mail gönderilerek davet edildik. Biz de basın mensubu olarak istihbarat servisi müdürümüz Yener Turan ile birlikte  toplantının yapılacağı ve AKP genel başkan yardımcısı Numan Kurtulmuş’un da katılacağı toplantıyı izlemek için Kültür Sanat merkezine gittik.

OLAYLAR ŞÖYE GELİŞTİ..

Yaşananları gazeteci Osman Şahin şöyle anlattı :

Henüz daha toplantı başlamadan AKP’nin görevli gençleri beni gayet güzel karşıladılar. “Osman abi bugün biz burada görevliyiz, herhangi bir eylem veya tepki gösterecek misin, bizi zor durumda bırakma” dediler. Osman Şahin’de gençlere hitaben “Ben size neden zorluk çıkarayım, sadece genel başkan yardımcımız Numan beyle özel olarak görüşüp, bana küfür ve tehdit eden Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin hakkındaki  önceki şikayetlerimi soracağım”dedim. Hiç bir eylem yapmak, protesto etmek ve gündem yaratmak gibi bir niyatim asla yoktu. Gençlerin ricası üzerine tamam Size laf geliyorsa, zor durumda kalıyorsanız vazgeçtim hiçbir şey sormayacağım” diye söz verdim.

POLİS EKİPLERİ DEVREYE GİRDİ..

Daha sonra süreç ilerledikçe ortam değişmeye başladı ve Şahin şunları anlattı.. “Aradan yarım saat kadar bir zaman geçti. Beni orada gören ve tanıyan Ordu Emniyet müdürlüğü güvenlik şube müdürlüğü ekipleri  çağırarak, şu anda bize talimat geldi, seni toplantıda görmek istemiyorlarmış dediler. Bende o zaman neden davet ettiler  dedim. Daha sonra bana gönderilen davet yazısını aldılar ve bende toplantı başlamadan, teşekkür ederek toplantı mahallinden ayrıldım. O saatlerde henüz genel başkan yardımcısı Numan Kurtulmuş,gelmemiş ve toplantı başlamamıştı..

TOPLANTIYA  ALMAYACAKTINIZ, NEDEN BİZİ DAVET ETTİNİZ?

“MÜJDE, MÜJE!!... “

DİYEREK KINIYOR VE PROTESTO EDİYORUZ..

Evet, değerli okurlarımız, bu konuda ne söyleyelim. Ne diyelim, sadece protesto amaçlı “Müjde, Müje!!... “ diyoruz. Bu talimatı veren kimlerse şiddetle protesto ediyor ve kınıyoruz.  İşte AK Partinin Ordu ilinde ne hallere düştüğünün acizliğinin son geldiği nokta ve göstergesidir. Yorumunu da siz  kamu oyunun taktirlerine bırakıyoruz.

Yapılan bu yanlışın, basına koyulan ambargonun ve haksız davranışın peşini bırakmayacağımızı da buradan bir kez daha duyurmak istiyoruz.

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Perşembe ve Fatsa’nın derelerine dev borular döşeniyor..Önceki Haber

Perşembe ve Fatsa’nın derelerine dev bor...

Ordu Valisi Sonel’i “Yılın Mülki İdare amiri ödülüne layık görüldü..Sonraki Haber

Ordu Valisi Sonel’i “Yılın Mülki İdare...

Facebook Yorum

Yorum Yazın