2 -KANDİL MESAJI
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

AKP İl başkanı Tomakin, Sağlık Müdürlüğünün haberi ile övünüyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP İl başkanı Tomakin, Sağlık Müdürlüğünün haberi ile övünüyor..
Ordu Sağlık Müdürlüğü emrine Sağlık bakanlığı tarafından sağlık Ordusuna 13 yeni ambulans gönderildi. AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin Sağlık bakanlığı ile Ordu il Sağlık müdürlüğünün yaptığı hizmeti kendisi yapmış gibi beyanat vererek övünüyor. “Ordu’da 2001 yılında 2 ambulans 2021 yılında 81 ambulansla hizmet veriyoruz nereden nereye” diyerek Ordu halkını yanıltmaya çalışıyor.

AKP Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, aynen gerçekmiş gibi, şu açıklamayı yaptı : AK PARTİ İktidarında Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “İNSANI YAŞAT Kİ, DEVLET YAŞASIN”sözünü kendisine ilke edindiğini hatırlatarak 2001  yılında Ordu da sadece 2 ambulans varken bugün yeni gelen ambulanslarımızla birlikte 81 ambulansla hizmet verdiğini belirterek nereden nereye gelmişiz bir bakar mısınız önceden bir vakada saatlerce ambulans bekler ambulans gelmeyince de  hastamız ölmesin hastaneye yetişsin diye karga tulumba araba arkalarına götürürdük ,şimdi öylemi en son 112 acil yetkililerinden aldığımız bilgiye göre bir vakaya en fazla 10 dakika içinde müdahale edildiğinin bilgisini verdiler  ? sağlık sistemimize dünya hayranken, içimizdeki  istemezukler , içimizdeki brütüsler hala sağlık sistemimizi beğenmiyorlar, kulp kanat takmaya çalışıyorlar ya, insan en çok buna üzülüyor dedi.

Ordu’da 5 adet Kar paletli , 29 adet panelvan, 1 Adet Obez Hasta 46 adet ise 4*2 ambulans olmak üzere toplamda 81 ambulansla hastalarımıza hizmet verilmektedir..

Başkan Tomakin,  Ordu’da 5 adet Kar paletli , 29 adet panelvan  ,1 Adet Obez Hasta , 46 adet ise 4*2 ambulans olmak üzere toplamda 81 ambulans la hastalarımıza hizmet verildiğini belirterek ihtiyaç duyulması halinde helikopter ambulansında hastaların hizmetine sunulduğunun bilgisini vererek , Cihan Sultanı Kanuni Sultan Süleyman’ın Halk içinde muhteber bir nesne yok devlet gibi ,  Olmayan devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi , dediği gibi AK PARTİ Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  insana verdiği değere bakar mısınız ? Obez’in ambulansı ayrı ,acil hastanın ambulansı ayrı, helikopter ambulans ayrı ALLAH cc. Devletimize zeval vermesin dedi .   


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MAHKEME ESKİ BAŞKAN ENVER YILMAZ’I CEZALANDIRDI..Önceki Haber

MAHKEME ESKİ BAŞKAN ENVER YILMAZ’I CEZAL...

Yetim ve öksüz çocuklarla mektuplaştı, onları sevindirdi.Sonraki Haber

Yetim ve öksüz çocuklarla mektuplaştı, o...

Facebook Yorum

Yorum Yazın