3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP İl başkanı Tomakin kayıp, onu Naci Şanlıtürk temsil ediyor..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
AKP İl başkanı Tomakin kayıp, onu Naci Şanlıtürk temsil ediyor..
AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin ile sadece resmi ve mecburi konularda bir araya gelen Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, sosyal faaliyetlerde bile yalnız kalarak Halit Tomakin’i ortağı olan MHP İl başkanı Naci Şanlıtürk temsil ediyor. Şanlıtürk de bu fırsatları değerlendirerek bol bol boy gösteriyor. Halit Tomakin son günlerde lookkın for. Yerini gören bilen varsa, Ordu halkına haber versin.

Ordu’da hafta sonu düzenlenen “Zümrüt Fındık festivali” ve Ordu Off-Road yarışları yapıldı. Bu yarışlara Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, hükümet ortağı MHP il başkanı Naci Şanlıtürk ve  kent protokolü katılırken, iktidarı temsil eden AKP İl başkanı Halit Tomakin katılmadı. Tomakin, sadece gaziler günü kutlamasında görüldü.

Festivalin açılışından, konserler, yarışmalar ve ödül törenine varana dek 3 gün süren  bu güzel programa Ordu dışından da büyük ilgi gösterilerek katımların sağlandığı halde iktidarın Ordu temsilcisi olan AKP il başkanının bu önemli etkinliğine neden katılmadığı sorularak, gözler onu aradı ama maalesef bulamadı..

NACİ ŞANLITÜRK TEMSİL ETTİ..

AKP. İl başkanı Halit Tomakin’in yerine programın hemen hemen her kademesinde açılıştan, yürüyüşten ödül törenine ve seminerlere kadar kapanış programına dek Cumhur ittifakı ortağı MHP Ordu il başkanı Naci Şanlıtürk’ün temsil ettiği görüldü. Şanlıtürk ise bu organizasyonları fırsat bilerek her kademede ön sıralarda boy göstererek adeta Halit Tomakin’i artmamaya çalışsa da Ordu halkının gözünden kaçmadı.. Halk, Halit kaçıyor, Naci coşuyor, koş Naci koş diyor.

HALKIN İÇİNE ÇIKACAK YÜZÜ KALMADI..

AKP Ordu  İl başkanı Halit Tomakin, son günlerde Ordu halkından çok büyük tepkiler almaya devam ediyor. Çünkü, Tomakin, artık Ordu için yok hükmünde bir siyasetçi haline geldi. Parti yönetimi içindeki bölünmeler, vatandaşlar arasında ayırım yapmalar, hatta  gazetemize intikal eden bazı iddialara göre AKP Altınordu ilçe başkanı Selman Altaş ile birlikte hareket ederek,  resmi kurum amir ve yöneticilerine karşı görevden almaya çalışmalar,  o kurumlara müdahale etmeler,  yıpratmaya çalışmalar, son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ordu’ya gelişinde il başkanlığını ziyaret etmemesi,  AKP’nin Ordu’da siyasi bir itibarının kalmadığının açıkça göstergesidir.

YAYLADA ZEVK-İ ALEM YAPTI..

İşte tüm  bu yapılan siyasi hatalar nedeniyle AKP İl başkanı Halit Tomakin, artık Ordu için bir hizmet yapamadığının farkında olduğu için hafta sonunu Çambaşı yaylasında zevk-i alem ve gezi yaparak geçirdi.

Tomakin, siyasi çalışmalarını sadece masa başından basın açıklaması yaparak  ya Balon  şişiriyor, ya da  ses bombası atarak siyaset yapmaya çalışıyor, halkın içine çıkmaya yüzü kalmayan Tomakin TV. kanallarına çıkarak  buralardan  bol keseden  atarak halka seslenerek konuşma yapıyor. Yaptığı açıklamalara da zaten Ordu’nun A haberinden seslendiği için zaten kimse inanmıyor ve itibar etmiyor.

Şayet  Halit Tomakin, 2023 seçimine kadar  görevden alınmayıp, seçimlere bu yönetimle girilirse, AKP’nin şu duruma göre   Ordu’dan oy alma şansı  yok diyecek kadar azdır. AKP. Ordu’da kaybederse tek sebebi, bu başkan ve yönetimi olacaktır. Bu nedenle  Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan mutlaka gereğini yapmalıdır, yoksa iş işten geçmiş olacaktır. Bizden bir kez daha uyararak hatırlatması


FINDIK FESTİVALİNDE ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI..Önceki Haber

FINDIK FESTİVALİNDE ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI....

8 KİŞİ YAKALANDI, 5 KİŞİ TUTUKLANDI..Sonraki Haber

8 KİŞİ YAKALANDI, 5 KİŞİ TUTUKLANDI..