4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

AKP İl başkanı Halit Tomakin’den siyasetli kutlama mesajı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP İl başkanı Halit Tomakin’den siyasetli kutlama mesajı..
AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin vatandaşların Kurban bayramını kutladı ama yine aynı alışkanlıklarından vazgeçmedi.

AKP. Ordu il başkanı Halit Tomakin, Bayram mesajında  kutlama yerine yine siyaset yapmayı tercih ederek, “ BİRLİK VE ESENLİK İÇİNDE BİZİ YÜZ YÜZE BAYRAMA KAVUŞTURAN RABBİMİZE HAMD OLSUN..” çeşitli örnekler verdi. “Dine siyaset karıştırmıyoruz” diyerek muhalefeti eleştiren AKP’liler, kendileri daha  fazla dinle siyaseti karıştırıyor..

- Yunus'un 'Her dem yeniden doğarız, bizden kim usanası' ifadesinde olduğu gibi, biz sürekli yeniden doğarak hem ülkemize hem dünya mazlumlarına umut ışıĞI olacağız.

-  DÜNYA’DA ÖRNEĞİ OLMAYAN Milletimizin bağışı ile kurbanlarımızı dünya ile paylaşıyoruz . Bu bizim kadim geleneğimizde  kodlarımıza işlenmiş bir dayanışma ve yardımlaşma örneğidir” dedi.

Başkan Tomakin, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında ,  pandemi dolayısıyla kaç bayramdır birbirimize hasret kalmıştık. Hamd olsun bizleri yoktan var eden Rabbimize Milletçe, alınan tedbirlere uyulması, aşı konusundaki duyarlılığımız ,yine milletçe yaptığımız dua ve niyazlar, dökülen gözyaşları sayesinde bugün  Kurban Bayramını , maske mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek  yüz yüze kutlamanın  bahtiyarlığı içerisindeyiz , bizim milletimiz her kurban bayramında dünya da bir örneği olmayan bir dayanışma ve  yardım ile Kızılay, Diyanet Vakfı , resmi ve özel vakıf ve derneklerimiz aracılığı  sayesinde, milletimizin bağışı ile kurbanlarımızı dünya ile paylaşıyoruz . Bu bizim kadim geleneğimizde  kodlarımıza işlenmiş bir dayanışma ve yardımlaşma örneğidir, “Türk beklenendir” dedi.

“Yunus'un 'Her dem yeniden doğarız, bizden kim usanası”  ifadesinde olduğu gibi, biz sürekli yeniden doğarak hem ülkemize hem dünya mazlumlarına umut ışı olacağız “

Başkan Tomakin, Bayramlar manevi ikilimin, birlik ve beraberliğin, dayanışma ve Sıla-i Rahim’in icra edildiği müstesna günlerdir.  Bayramları vesile kılarak  Safları daha da sıklaştıralım. Birbirimize kenetlenelim eğer biz bir vücudun azaları gibi olursak, bizi ne içerideki hainler  nede dışarıdaki süper güç denilen güçler bir araya gelse yıkamaz ,onun için birlik ve beraberliğimize helal getirmeyelim birbirimizi sevelim ,   Yunus'un 'Her dem yeniden doğarız, bizden kim usanası' ifadesinde olduğu gibi, biz sürekli yeniden doğarak hem ülkemize hem dünya mazlumlarına umut ışı olacağız  ve bir biz bunu dün başardık bugünde başaracağız ifadelerini kullandı.

DİNİ BAYRAM MESAJINDA SİYASET..

Başkan Halit Tomakin, bayram kutlama mesajına yine  siyaset karıştırarak, şu ifadelere yer verdi:

“Dünya Lideri cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde  Yeniden Büyük Türkiye kuruluyor..”

Başkan Tomakin, pandemi dünyayı kasıp kavuruken ,pandemiyi en iyi yöneten ve pandemiden en az zararla çıkan Ülke Türkiye oldu,    şimdi 2023 hedefinde, AK PARTİ ve Dünya Lideri , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde  Yeniden Büyük Türkiye kuruluyor diyerek , Yeniden Büyük Türkiye, üreten bir Türkiye’dir. Üreten Türkiye ise, muhtaç olmayan Türkiye ‘dir . Güçlü teknoloji, güçlü Türkiye, güçlü yarınlar inşa ediliyor .yeniden Büyük Türkiye için sınırları aşan , gücümüze güç katacak ,müjde üstüne müjdeler ile Başkan, Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü Liderliği ve dik duruşu ile bölgesinde ve dünyada öncü , muhtaçların, mazlumların  derdine çare olan bir Türkiye doğuyor

Başkan Tomakin, birlik ve esenlik içinde Kurban Bayramınızı bir kez daha en kalbi dileklerimle kutlarken , birlik ve esenlik içinde ,bayramın ,İlimize ,ülkemize , milletimize, İslam alemine dahi tüm insanlığa  barış ve mutluluk getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AREFE GÜNÜNDE ŞEHİTLİKLER ZİYARET EDİLDİ..Önceki Haber

AREFE GÜNÜNDE ŞEHİTLİKLER ZİYARET EDİLDİ...

Vali Sonel’den Bayram kutlama mesajı..Sonraki Haber

Vali Sonel’den Bayram kutlama mesajı..

Facebook Yorum

Yorum Yazın