3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

AKP İl başkanı Halit Tomakin’den gülünç İsrail açıklaması..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP İl başkanı Halit Tomakin’den gülünç İsrail açıklaması..
AKP Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Terör Devleti İsrail’in İlk Kıblegahımız olan Mescid-i Aksa’da teravih namazı kılarken Filistin’li masumlara, insanlık dışı saldırıları hakkında bir açıklama yaptı. Tomakin açıklamasında bir şiir paylaştı ve “Bana dokunmayan yılan bin yaşasın” diyerek adeta muhalefeti ve Ordu halkını kendisine bir kez daha güldürdü.

AK Parti Ordu İl başkan Tomakin; İsrail terör devletinin saldırılarına karşı dünya üç maymunu oynuyor .. Kudüs’ü vicdansız, ahlaksız, hukuksuz, saygısız saldırılarıyla kirleten zalimlere karşı çıkmak insanım diyen her bireyin vazifesidir (RTE)’nin sözünü kullandı. Abdurrahim Karakoç’un şiirini paylaşarak kendisi söylecek bir söz bulamdı.İsrail, yıllardır sistematik bir şekilde sürdürdüğü zulümlerine yenilerini ekleyerek, ilk kıblemiz olan Mescidi Aksa’ya ve çevresindeki Müslüman halka sivil , çocuk demeden zalimce saldırmaya devam etmektedir diyerek , Sivil Filistin halkına karşı silahlı askerlerle saldıran, çocukları öldüren, yüzyıllardır oturdukları evlerinden çıkartmaya çalışarak işgaline devam eden İsrail, bir devlet olmaktan uzak hareketler sergilemektedir dedi.

İSRAİL EVRENSEL HUKUK KURALLARINI HİÇE SAYAN BU HUKUK TANIMAZ, ZALİMCE TAVIRLARA SON VERMELİDİR..

Başkan Tomakin, İsrail’in terör saldırılarına ,masum çocukları katletmesine dünya üç maymunu oynamaktadır. Saldırgan İsrail’in de taraf olduğu birçok Uluslararası Sözleşmeye aykırı, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi, BM kararları, sivilleri korumayı taahhüt eden Cenevre Sözleşmesi, insancıl hukuk ve diğer tüm evrensel hukuk kurallarını hiçe sayan bu hukuk tanımaz, zalimce tavırlara son verilmelidir dedi.

KUDÜS’Ü VİCDANSIZ, AHLAKSIZ, HUKUKSUZ, SAYGISIZ SALDIRILARIYLA KİRLETEN ZALİMLERE KARŞI ÇIKMAK İNSANIM DİYEN HER BİREYİN VAZİFESİDİR

Başkan Tomakin, İsrail’in, Filistin’li kardeşlerimize yönelik terör saldırılarında insanı en çok acıtan tarafının, ayyuka çıkan zulüm ve zalimlikler karşısında Müslüman dünyanın sessiz kalması “BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN”anlayışında olmalarıdır diyerek, İsrail Terör devletine sen zalimsin , sen haksızsın, sen çocukları katlediyorsun diye tek gür seda, Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan gelmektedir. one Minute çıkışı, yine Cumhurbaşkanımız ,BM Kürsüsünden, Dünya 5 ten büyüktür diyerek ,Terörist İsrail’in, Filistin’i adım ,adım işgalini , fotoğrafları ile dünya’ya göstermiş , en son açıklamasında ise Üç dinin kutsallarını barındıran Kudüs’ü vicdansız, ahlaksız, hukuksuz, saygısız saldırılarıyla kirleten zalimlere karşı çıkmak insanım diyen her bireyin vazifesidir demiştir.

BİR SABAH GELECEK KARDAN AYDINLIK

Başkan Tomakin , Kudüs’te, Mescid-i Aksa’da, mukaddes mekanda sivil halkı ve çocukları öldüren işgalci İsrail, tüm saldırılarını derhal sonlandırmalı ve evrensel hukuk kuralları çerçevesinde gerekli yaptırımlara tabi tutularak Filistin halkının hakları korunmalıdır. Tüm dünyayı artık kınama mesajlarından öte adım atmaya ve bu zalimliğe dur demeye davet ediyoruz diyerek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Filistin’li kardeşlerimize ithaf ettiği, Abdurrahim Karakoç ‘un şiiri ile Filistin ‘li Kardeşim ALLAH cc. yardımı ile “bir sabah gelecek kardan aydınlık” diyorum dedi.

KARDAN AYDINLIK ŞİİRİ,

"Gökten yağmur yağacak renkler

Daha hoş kokacak otlar çiçekler

Ardından bitmeyen mutlu gerçekler

Bir sabah gelecek kardan aydınlık

Vurulup ömrünün ilk baharında

Kanından çiçekler açar yanında

Cümle şehtlerin omuzlarında

Bir sabah gelecek kardan aydınlık"


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Dezenfektan kullananların trafik kontrolünde alkol etkisi..Önceki Haber

Dezenfektan kullananların trafik kontro...

BAŞKAN GÜLER'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI ..Sonraki Haber

BAŞKAN GÜLER'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...

Facebook Yorum

Yorum Yazın