4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN SES BOMBASI ATMAYA DEVAM EDİYOR..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN SES BOMBASI ATMAYA DEVAM EDİYOR..
Ordu için çakılı bir çivisi olmayan AKP İl başkanı Halit Tomakin yeni bir ses bombası ile gündem yaratmaya çalışıyor. Ordu il başkalığına seçildiği günden bu yana Ordu halkı için hiçbir hizmeti bulunmayan başkan Tomakin CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef göstererek ağır sözlü açıklamalar yaparak gündem yaratmaya çalışıyor.

AKP Ordu il başkanlığından yapılan basın açıklamasında başkan Halit Tomakin beceriksizliğinin üzerini kapatmak ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şirin gözükmek için  CHP hakkında öyle sözler kullandı ki, yenilir, yutulur cinsinden değil.

CHP’YE Mİ GÜLMEK, AKP’YE Mİ GÜLMEK!..

İşte AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin’in açıklamasının önemli özet bölümleri aşağıda yayılıyoruz. Bu açıklama ile  AKP’ye mi gülersiniz, yoksa CHP’ye mi? Bize göre her ikisine de gülmek gerekiyor. Çünkü, biri ses bombası atıyor, biri sürekli başarısızlığını pekiştirmeye çalışıyor.

KEFEN GİYEREK YOLA ÇIKAN LİDER İLE 15 TEMMUZ’DA TANKLARIN ARASINDAN SIVIŞIP KAÇANLAR YAN YANA DAHİ GETİRİLEMEZ..!

-Büyüyen ve gelişen Türkiye’yi istemeyen kandan ve kaostan beslenen , güçlerin  bugünkü taşoranı CHP ‘dir.

-KARŞIMIZDA sittinsene bu aziz milletten yetki alamamış ve bu gidişle de bir sittinsene daha yetki alamayacağı görünen CHP zihniyeti VAR

-CİNSİNİ SEVDİĞİM CİNSİNE ÇEKER AYNI İFTİRAYI UÇAK DOLUSU ALTINLARLA YURT DIŞINA KAÇACAK DİYE MENDERES’E DE ATTILAR

İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun saat: 22.00 de video yayınlayacağım diyerek beklenti içine girenler  zannetti ki , Ülke yararına bir açılama olacak, hey , hat ,gel gör ki açıklama dediği şey CHP’nin ana besin kaynağı olan yalan , iftira, kin, nefret , siyasi edep ve ahlak dışı ne istersen hepsi vardı bu açıklamada , açıklamayı yapanın insani değerlerden yoksun açıklamaları vardı sadece dedi.

Büyüyen ve gelişen Türkiye’yi istemeyen kandan ve kaostan beslenen , güçlerin  bugünkü taşoranı CHP ‘dir.

Bakan Tomakin, Büyüyen ve gelişen Türkiye’yi istemeyen kandan ve kaostan beslenen , kim zaman sağ , sol  diyerek kardeşi kardeşe vurduran, kimi zaman alevi ve sunnisi ile  bin yıldır et ve tırnak gibi olduğumuz kardeşler arasına nifak sokan güçlerin  bugünkü taşoranı CHP ‘dir.

KARŞIMIZDA sittinsene bu aziz milletten yetki alamamış ve bu gidişle de bir sittinsene daha yetki alamayacağı görünen CHP zihniyeti VAR.

Başkan Tomakin, sittinsene bu aziz milletten yetki alamamış ve bu gidişle de bir sittinsene daha yetki alamayacağı görünen CHP zihniyeti bu millet için kefenini giyerek yola çıkan, 367 garabeti, MİT Kumpası ,17-25 Aralık,  Gezi olayları, hendek olayları, nice badireler ve nice zorluklar karşında hem iç vesayete karşı , hemde dış güçlerin tüm oyunlarına karşı elif gibi dimdik ayakta milletinin yanında durmuş, 15 Temmuz’da milletine sevdalı Recep Tayyip Erdoğan gibi bir Lideri yurt dışına kaçacak, hemde ABD ye kaçacak demesine kargalar bile güler ,CHP Lideri herkesi  kendisi gibi zannediyor olsa gerek, beyefendi daha dün ,15 Temmuz darbe gecesi tankların arasından sıvışarak kaçması ve bacak ,bacak üstünde kahvesini höpürtederek darbeyi keyifle seyredip, darbenin başarılı olmasını beklemesini bu millet görmedi mi , unuttu mu zannediyor, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan milleti ile beraber , sen kimle berabersin onu söyle  ifadelerini kullandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Perşembe Domuz tepesi çöp alanı yeşil alan oldu..Önceki Haber

Perşembe Domuz tepesi çöp alanı yeşil al...

Ordu’da 14 eylem yapan suç örgütüne operasyon..Sonraki Haber

Ordu’da 14 eylem yapan suç örgütüne oper...

Facebook Yorum

Yorum Yazın