4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP İl başkanı Halit Tomakin mesajında “TAYYİP DEDENİZ” dedi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP İl başkanı Halit Tomakin mesajında “TAYYİP DEDENİZ” dedi..
YÖN gazetesi tarafsız yayıncılık ilkeleri yolunda, hiçbir menfaat ve çıkarcılık beklemeden basın meslek ilkeleri ahlak ve edeplerine uygun olarak yayınını sürdürmeye devam ediyor. AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin’in 23 Nisan kutlama mesajını ücretsiz olarak yayınlayarak örnek ve tarafsız gazetecilik mesleğini sürdürmeye devam ediyor. Küfür de etse, küfüre destek de verse, biz görevimizi tarafsızlık ilkeleri içinde yapmaya devam edeceğiz. Başkan Tomakin C. Başkanı Erdoğan'ın gözüne girmek için inanılmaz sözler kullanmaya başladı..

Başkan Tomakin, 23 Nisan kutlama mesajında ilginç bir söz kullanarak Ordu siyasetinde tarihe geçecek bir söz kullanarak, “TAYYİP DEDENİZ” dedi. Tomakin açıklamasında 15 Temmuz FETÖ darbesini örnek göstererek,  “BU VATAN SİZLERİN BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFİMİZİ SİZLER DEVAM ETTİRECEKSİNİZ. 15 TEMMUZ’DA TBMM SİZLERİN GELECEĞİNİ KARARTMAK İSTEYENLERE KARŞI MÜCADELE EDEREK GAZİ ÜNVANINI ALDI” dedi.

AKP Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, mesajında, Geleceğimizin teminatı, yarının büyükleri, sevgili çocuklarım, Kurtuluş Savaşında atalarımız, sizlerin huzur ve güven içinde yaşayabilmesi için canları pahasına savaşarak size bu vatanı armağan ettiğini hatırlattı.

15 Temmuz 2016'da TBMM, sizlerin geleceğini karartmak isteyenlere karşı mücadele ederek Gazi unvanını aldı.

Ardından 101 yıl önce bugün, millet iradesinin tecelligahı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde, sizlere aydınlık bir geleceği inşa etmek amacıyla açıldı. 15 Temmuz 2016'da ise bu meclis, sizlerin geleceğini karartmak isteyenlere karşı mücadele ederek Gazi unvanını aldı.

23 Nisan 1920 tarihinde, sizlere armağan edildi. Bu yönüyle "Dünya'daki tek Çocuk Bayramı" olarak tarihe geçti.

Bugün ise Sayın Cumhurbaşkanımız, Tayyip dedeniz öncülüğünde sizlerin geleceği için, sizlere daha müreffeh bir geleceği inşa edebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ümmetin umudu olan Tayyip dedeniz, sizler kadar şanslı olamayan, çocukluğunu savaşın ortasında, mülteci kamplarında yaşamak zorunda kalmış, evlerinden olmuş Dünya'daki tüm mazlum çocuklar için de elinden geleni yapıyor. Tayyip dedeniz sizler için çok çalışıyor sevgili çocuklar. Sizler gibi evlatlarımızı yetiştirmiş bir öğretmen amcanız olarak söylüyorum. Sizlerin sağlıklı bir ortamda büyümesi için, en iyi şekilde eğitim görmeniz için çok çalışıyor. Bizler çocukluğumuzda sizler kadar şanslı değildik. Sizler çok şanslısınız. "Tayyip dede hiç yorulmuyor musun?" diye soran yavrumuza "sizleri gördükten sonra bana yorulmak olur mu?" diyen, ömrünü sizlere adamış bir dedeniz var. Bizler de onun önderliğinde, sizler için çalışıyoruz. Tüm çabamız ve gayretimiz sizler için, sizlerin geleceği için dedi.

Sevgili çocuklarım, sizler geleceğimizin teminatları, yarınların büyüklerisiniz. Bu vatan sizlerin. Büyük Türkiye hedefimizi sizler devam ettireceksiniz. Kendinizi İslam'a, vatanınıza ve tüm insanlığa hayırlı hizmetler sunacak bireyler olarak yetiştirin. Biz sizler için elimizden geleni yapıyoruz. Sizler, bizlerden aldığınız bayrağı daha yukarılara taşıyın ki sadece ülkemizde değil, Dünyadaki tüm çocuklar, sizin sayenizde gülsün. Unutmayın ki ülkemizin de ümmetimizin de geleceği sizlersiniz dedi.

Bu vesileyle sizlerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum. Çocukluğunuzu doya doya yaşamanızı; büyüdüğünüzde ise vatanımız, ümmetimiz ve tüm insanlık için hayırlı amellerde bulunmanızı Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum. Sizleri seviyor, gözlerinizden öpüyorum.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Güler’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı mesajı..Önceki Haber

Başkan Güler’in 23 Nisan Ulusal Egemenli...

ALTINORDU BELEDİYESİ 23 NİSAN ÖNCESİ TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI..Sonraki Haber

ALTINORDU BELEDİYESİ 23 NİSAN ÖNCESİ TÜR...

Facebook Yorum

Yorum Yazın