4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP il başkanı Halit Tomakin kendisini af ettirmeye çalışıyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP il başkanı Halit Tomakin kendisini af ettirmeye çalışıyor..
Ordu’da her geçen gün oy kaybetmeye, tepki almaya ve halkın nazarında güven kaybetmeye devam eden AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin, 104 amiral hakkında yaptığı açıklamasında amirallere sert tepkiler göstererek, “104 değil, 104 bin gelin” diyerek yaptığı çıkışla siyasette yaptığı hatalarını Ordu halkına kendisini af ettirmeye çalışıyor. Artık, Tomakin’in bundan böyle Ordu’da partisine artı puan getirmesi çok zor görünüyor.

İl Başkanı Halit Tomakin, sözüm ona 104 emekli amiralin gece yarısı bildirisine tepki göstererek, değil 104 , 104 bin gelseniz bu aziz millet size dersinizi gün ağarırken 15 Temmuz Şehitler köprüsündeki manzara gibi  daha şiddetli bir şekilde verecektir dedi.  

Başkan Tomakin,104 DEĞİL 104 BİN GELSENİZ BU AZİZ MİLLET SİZE DERSİNİZİ YİNE VERECEKTİR..

-TÜRKİYE SON DÖNEMDE 27 NİSAN, 17-25 ARALIK, 7 ŞUBAT MİT KRİZİ  15 TEMMUZ GİBİ ENGELLERLE KARŞILAŞMIŞ , CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ‘İN GÜÇLÜ İRADESİ SAYESİNDE SERT KAYA YA ÇARPMIŞLARDIR.

Başkan Tomakin, Güya Montrö antlaşması adına yapılan ama her halinden bir el ense çekme  dememesi olduğu anlaşılan bu paçavra bildiriye başta Cumhurbaşkanımız  olmak üzere toplumun her kesiminden sert tepkiler gelmiştir. Milletin iradesinin üstünde bir gücün olamayacağı bir kez daha teyit edilmiştir ifadesini kullanarak ,Türkiye geliştirdiği diplomasi ve Milli silahları sayesinde  hiç olmadığı kadar bölgesinde güç ve itibar kazanmış, Doğu Akdeniz’de , Karadeniz’de söz sahibi ülke olmuştur.  Bu zavallılar  bunu  görmezler kanal İstanbul’a karşı çıkarlar, mavi vatan’a karşı çıkarlar, Libya’da , Suriye’de , Azerbaycan’da , Irak’ta olmamıza karşı çıkarlar dedi.   

TÜRKİYE SON DÖNEMDE 27 NİSAN, 17-25 ARALIK, 7 ŞUBAT MİT KRİZİ  15 TEMMUZ GİBİ ENGELLERLE KARŞILAŞMIŞ , CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ‘İN GÜÇLÜ İRADESİ SAYESİNDE SERT KAYA YA ÇARPMIŞLARDIR..

         Başkan Tomakin, Türkiye’nin büyümesini istemeyen, şer güçler geçmişte her 10 senede bir darbe geleneği ile bu aziz millete en büyük zulmü yapmışlar, Türkiye’yi demokrasi, insan hakları, iktisadi ve idari  yönden üçüncü dünya ülkeleri arasına sokmuşlardır. AK Parti iktidara geldiği günden bu yana milli irade , demokrasi , insan hak ve özgürlükleri konusunda önemli adımlar atmış , her adımında vesayet odaklarınca  27 Nisan, 17-25 Aralık, 7 Şubat MİT krizi  en son 15 Temmuz gibi engellerle karşılaşmış , AK Parti Genel Başkanı ,Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız ,Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü iradesi sayesinde sert kayaya çarpmışlar , dışarıda ve içimizdeki o, koca , koca görünen, medet umulan adamlar, millet iradesi karşında cüce kadar kalmış , en son örneği 15 Temmuz destanındayaşanmış kendini kainat imamı diye lanse eden sahte şeyh , vatan haini, FETÖ  terör örgütünün ve  şer odaklarının her denemesi  hep kursaklarında kalmıştır dedi.

BİR TÜRLÜ BU TARZ AÇIKLAMALARA TEPKİ GÖSTEREMEYEN CHP ‘NİN AÇIKLAMASI AYRI BİR GARABET..

Başkan Tomakin, hiç şüphesiz bu hadsizler hukuk çerçevesi içinde yargılanacak, gerekli cezayı alacaklardır. Ama ne hikmetse bugün olduğu gibi geçmiş darbeleri de hep CHP ya desteklemiş yada işi sulandırarak dolambaçlı yollara   başvurmuştur. 15 Temmuz’da millet iradesi gasp edilirken kahvesini  keyifle yudumlayan lider gördü bu ülke, aynı lider  104 Amiralin bildirisini de aynı sulandırma yaparak, bu zavallılara tek kelime söyleyememiştir ,yazık , çok yazık , işi başka yöne çekme çabasına girmiş, bir garabete daha imza atmışlardır. Bu millet bunu da unutmayacak, zamanı gelince bu vesayetçilere gereken dersi sandıkta verecektir  dedi. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Video yayınını engelletti.. Başka kanallardan izleyebilirsiniz..Önceki Haber

Video yayınını engelletti.. Başka kanall...

HASTANE YAPILMADAN YOLSUZLUK MU YAPILDI?Sonraki Haber

HASTANE YAPILMADAN YOLSUZLUK MU YAPILDI?

Facebook Yorum

Yorum Yazın