4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP İl başkanı bizi hem engelliyor, hem de günümüzü kutluyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP İl başkanı bizi hem engelliyor, hem de günümüzü kutluyor..
Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Ordu il başkanı Halit Tomakin, bu günlerde farklı bir versiyon uygulamaya başladı. Gazetemizi ve Osman Şahin’i hem kendi sosyal medya sayfasında hem de Partinin sayfasında engellemesine rağmen, hem de 10 Ocak gazeteciler günü nedeniyle e-mail yoluyla bir kutlama mesajı gönderdi.

Haber ve eleştirilerimizden rahatsız olan, gazeteciyi engelleyen, halkın ve partililerin haber alma özgürlüğünü kısıtlayan, gazetecinin anasına-karısına küfür eden Belediye başkanına destek veren  AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin bakın bu konuda nasıl bir mesaj yayınladı.

Başkan Tomakin’in gönderdiği mesajı aynen aşağıda yayınlıyoruz. İster inanın, ister inanmayın veya istediğiniz eleştiri ve yorumu yapın, görüş, samimiyet  ve zihniyetleri hakkında kararınızı siz verin.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir açıklama yapan AK Parti İl başkanı Halit Tomakin, Gazetecilerin, demokrasi için son derece önemli işlevi olan medya sektörü emekçilerinin büyük bir özveri ile görevlerini yapma gayreti içinde bulunduklarını belirterek, gururla söylemem gerekir ki, “Ordu, gazeteci ve basın camiası açısından son derece gelişmiş, birikimli bir ilimizdir. Gerek Ülke çapında gerekse yerelde çok değerli ve kıymetli kalemlerin bulunması önemli bir zenginliğimizdir bu zenginliğimizi korumak kollamak, gazetecilerimize sahip çıkmak, iktidar partisi olarak öncelikli görevlerimizdendir” dedi.

Başkan Tomakin, zor şartlar altında saat ve mesai mefhumu gözetmeden haber almamızı sağlayan gazeteci kardeşlerim, dünyada baş döndürücü bir hızla gelişen teknolojiye, bilgi akışına ayak uydurmalı, kendini yenilemelidir. Doğru, ilkeli, dürüst,  kişilik haklarına saygılı habercilik anlayışını benimsenmelidir dedi.

Başkan Tomakin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutlarken, Ocak ayının Ordu basın camiası açısından aslında birde üzücü tarafı olduğunu hatırlatarak, Ali Rıza Gürsoy, Haldun Altunel, Osman Kurtuluş, Bilal Köyden, Kazım Vardar, Mehmet Tarı, Erol Ataşan ve Alaattin Benal gibi duayen  değerlerimizi bu ayda kaybettik, dünde Ünye’li duayen gazeteci ağabeyimiz Yaşar Karaduman’ı kaybettik. Her birini  minnetle saygıyla özlemle anıyorum. Bu vesile ile tüm basın emekçilerinin Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, görevi başında vefat eden gazetecilere Allah'tan rahmet diliyorum temennisinde bulundu.

         

   Halit TOMAKİN

AKP Ordu İl Başkanı


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
REKTÖR İLE BAŞKAN DA GAZETECİLER GÜNÜNÜ UNUTMADI..Önceki Haber

REKTÖR İLE BAŞKAN DA GAZETECİLER GÜNÜNÜ...

SAĞLIK SEN’DEN 10 OCAK KUTLAMASI..Sonraki Haber

SAĞLIK SEN’DEN 10 OCAK KUTLAMASI..

Facebook Yorum

Yorum Yazın