4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP İl başkan Tomakin, Halkı kendine güldürmeye devam ediyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP İl başkan Tomakin, Halkı kendine güldürmeye devam ediyor..
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, öyle bir açıklama yaptı ki, okuyanları kendisine gülmekten çatlattı. Tomakin’in hedefinde CHP Ordu milletvekili ile mafya lideri Sedat Peker vardı. Tomakin Adıgüzel’i yalancılıkla suçlarken, Sedat Peker için de “ MAFYA BOZUNTUSU” benzetmesinde bulundu.

Kendi Partisi AKP’yi öven ve yolsuzluklarla ilgili CHP’yi suçlayan  başkan Halit Tomakin, yaptığı  saçma sapan ve inandırıcı olmayan  açıklamalarla Ordu kamu oyunun alay konusu olmaya devam ediyor ve ayrıca gün geçtikçe elinden geldiği kadar partisini  bitirmeye devam ediyor.

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’i hedef alan  AKP Ordu İl başkanı  TOMAKİN; “Kendi evleri pislikten geçilmiyor bize laf atmaya kalkıyor.  Kaçak mafya bozuntusunun açıklamalarına oradan bir şey çıkarabilir miyiz ‘e bağlamışlar. Kendi partilerindeki taht oyunlarını AK partide de var zannediyor” dedi.

CHP Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in yine yalan ve varsayımlarla dolu açıklamaları üzerine yaptığı açıklamada, bu Milletvekili arkadaşımız hemen her gün her konuda genel başkanı gibi tamamen yalandan beslenen  varsayımlarla açıklamalarda bulunan bu zata cevap vermek muhatap olmak bile bizi incitir, ancak açıklamaları kamuoyuna mal olunca, zaruret hasıl oluyor dedi.

KENDİ PARTİLERİNDEKİ TAHT OYUNLARINI AK PARTİDE DE VAR ZANNEDİYOR

Başkan Tomakin, AK PARTİ ‘de adayların nasıl belirlendiği bellidir, kriterler bellidir, ehliyet , liyakat  gönüllere hitap eden adaylar tercih edilir ve halkımızın takdirine sunulur. 31 Mart’ta da görüldü ki, halkımız teveccühünü AK PARTİ’den yana kullandı. Bu zat zannediyor ki, kendi Partilerindeki taht savaşları, kavgalar,  AK PARTİ’de var, heyhat, AK PARTİ dimdik ayaktadır, liderinin etrafında kenetlenmiş, genel Başkanından , Sandık Kurulundaki üyesine kadar  birlik ve beraberlik içinde, sessiz devrimlerini yapmaya ,destanlar yazmaya ,milletine hizmetkar olmaya devem ediyor dedi.

CHP’deki taht savaşlarını, kavgaları , taciz ve tecavüzleri sağır sultan bile duydu da , sizden tek kelime bu pislikler ile ilgili bir şey duymadık

Başkan Tomakin , CHP’deki taht savaşlarını, kavgaları , taciz ve tecavüzleri sağır sultan bile duydu da , sizden tek kelime bu pislikler ile ilgili bir şey duymadık. Sizler,  9 seçim kaybetmiş, kaset oyunları ile Genel Başkan olmuş, ama, 11 yıldır genel başkanlık koltuğunu bırakmayan demokrasi diktatörünü görmezden geliyorsunuz, Belediyelerinizdeki beceriksizlikleriniz ve yolsuzluklarınız had safhada, kendi eviniz pislikten geçilmiyor, ama yalandan kim ölmüş misali zavallı bize laf atmaya kalkıyor ifadelerini kullandı.    

Seçimle iş başına gelemeyeceklerini anlayınca ,milletten umudunu kesince ,eski CHP alışkanlıkları hortladı.

Başkan Tomakin, Demokrasiden dem vuran CHP ve avaneleri ,seçimle iş başına gelemeyeceklerini anlayınca ,milletten umudunu kesince ,eski CHP alışkanlıkları hortladı . Milletin helal oyları ile iktidar olmuş  Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK PARTİ’yi yıkmak ve  çamur atmak için olmadık dümenlere, olmadık fırıldaklara başvurdular, önceden askere , Anayasa Mahkemesine, Cumhuriyet Başsavcılarına, Üniversitelere ,STK’lara, gazetecilere ,selam gönderip hükümeti yıkmak ve yıpratmak için açıklama yaptırırlardı, bütün denemeleri  olmadı, en son keyifle çay yudumlayarak izlediği 15 Temmuz darbe denemeleri de olmadı, karşılarında hep güçlü lider Recep Tayyip Erdoğan’ı ve bu aziz milleti buldular. Her denemelerinde duvara tosladılar. Şimdi ise umudunu kaçak mafya bozuntusunun açıklamalarına oradan bir şey çıkarabilir miyiz ‘e bağlamışlar. Oradan hiçbir şey çıkmaz, siz mafya bozuntusuna inanacak kadar alçalan, yalandan beslenen zavallılarsınız ifadelerini kullandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mahkumların yaptığı 700 dolmuş durağı tamamlandı..Önceki Haber

Mahkumların yaptığı 700 dolmuş durağı ta...

Cemal Enginyurt gazetecilere “Yağlama yıkama medyası” dedi..Sonraki Haber

Cemal Enginyurt gazetecilere “Yağlama yı...

Facebook Yorum

Yorum Yazın