İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

AKP Dünyaya yön veriyor, YÖN Gazetesi Ordu’ya YÖN veriyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP Dünyaya yön veriyor, YÖN Gazetesi Ordu’ya YÖN veriyor..
Kongreler bitti, bakan Damat istifa etti.. AKP Ordu İl başkanı Halit Tomakin ilk kez konuştu. Ancak başkan yaptığı açıklamasında istifa olaylarına hiç değinmeyerek es geçti. Konuşmasının bir bölümünde “AK Partinin Dünya’ya yön veren, Dünya Lideri Genel Başkanımızı millet size yedirmeyecektir” diyen başkan Halit Tomakin, YÖN gazetesinin de Ordu’ya YÖN verdiğini hiç açıklama gereği duymuyor. Üye sayısının da azaldığını ve artık AKP’ye kimsenin üye olmak istemediğini açıklamaktan imtina etti.

Öncelikle AKP Ordu İl başkanı Halit Tomakin’e bu zamana kadar sessiz kaldığımızı bildirmek istiyoruz. Çünkü, anamıza küfür eden Belediye başkanı hakkında bu zamana kadar neden hiçbir söz etmedi, açıklama yapmadı. Bu sessizliği küfür eden Belediye başkanını bizce desteklemek demektir. Kusura bakmayın, işte bundan sonra bu konuda sizlere biz YÖN vereceğiz. Artık konuşma ve YÖN verme zamanının geldiğini de hatırlatmak istiyoruz.

KASIM AYI OLAĞAN İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.

AKP Ordu İl başkanı Halit Tomakin yapılan son toplantıda şu açıklamalarda bulundu ;

“CUMHURBAŞKANIMIZA TAAHHÜTÜMÜZ OLAN 18 BİN ÜYE SAYISINI GEÇTİK İLÇE BAŞKANLARIMA VE YENİ AİLE ÜYELERİMİZE SELAMLARIMI SUNUYORUM ..MİLLET İTTİFAKININ ÜYELERİ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN UZANTISI OLAN HDP YE GİZLİ VEYA AÇIK PAYANDALIK YAPMAKTAN GERİ DURMUYORLAR dedi..

Kasım ayı İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında İl Binasında yapıldı. Toplantıya İlçe Başkanları , İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ,İl Yürütme Kurulu üyeleri katıldı.  Toplantının açış konuşmasını yapan İl başkanı Halit Tomakin, 19 İlçemizin kongresini hamd olsun kazasız belasız , büyük bir coşku, vatandaşlarımızın AK PARTİ’ye olan  ilgi ve alakasının zirvede olduğu bir kalabalıkla yine AK PARTİ’nin   şanına yakışır olgunluk içerisinde 19 İlçemizin  Kongresini tamamladık.

Delegelerimiz 15 İlçe Başkanımızla devam kararı verdi, 4 İlçe Başkanımız değişti 2 İlçe Başkanımız bayan oldubilgisini vererek , AK PARTİ ‘de tabiri caizse paşa ile er arasında hiçbir fark yoktur diyen Başkan Tomakin, bizde makam ve mevkii bir önem arz etmemektedir.  AK Partide Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sorumluluğu ne kadar ise Akkuş’un en uzak köyü olan Karaçal Mahalle Başkanı  Hasan Kukuş arasında görev ve sorumluluk aynıdır. Her AK PARTİ’li bu dava şuuru ile çalışır dedi.

KISA SÜREDE 18 BİN ÜYE İLE AK DAVAMIZA YENİ ÜYELER KAZANDIRDIK. MİLLETİMİZİN AK PARTİ YE OLAN SEVGİSİNİN  KATLANARAK BÜYÜĞÜDÜĞÜNÜ GÖRDÜK.

Başkan Tomakin; Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla 81 ilde başlatılan gönül seferberliği  üye çalışmaları kapsamda 2020 yılı sonuna kadar Ordu olarak 18 bin üye taahhüdümüz vardı. İlçe Başkanlarımız ve ekiplerimiz Ordu’nun dört bir yanına dağılarak vatandaşlarımızın ayağına gittiler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını götürdüler Cumhurbaşkanımızın gönül seferberliği  üye kampanyasını anlattılar . Hamd olsun vatandaşlarımızın büyük teveccühüne mazhar olduk, gittiğimiz hiçbir yerden elimiz boş dönmedik. Milletimizin AK PARTİ’ye ve Cumhurbaşkanımıza olan sevgisinden ve güveninden hiçbir şey eksilmediğini gördük,  aksine büyüyerek devam ettiğini görmek bizim için en büyük bahtiyarlık oldu dedi.

TARİHİN HER DÖNEMİNDE  İHANET EDENLERE MİLLETİMİZ GEREKEN DERSİ VERMİŞTİR..

Başkan Tomakin, son günlerin gündem konusu olan Millet ittifakı üyesi partilerin Anayasa çalışması ve İstanbul İl Başkanının FETÖ’cü olduğu hakkında görüşlerini beyan ederken, öncelikle iddiayı ortaya atan daha düne kadar kendi partilerinin önde gelen isimlerinden birisi, gerçeklerin  er yada geç ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır. iddialar doğruysa  bu açıkça Ülkemize, milletimize, tarihimize, Cumhuriyetimizin temel ilkelerine ihanettir.

Bu aziz millet tarihin her döneminde kendisine ihanet edenlere şu veya bu şekilde gerek dersi vermiştir, açıkça görülüyor ki , Millet ittifakının hedefi Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan'ı devirip Türkiye'yi istikrarsızlaştırmak bu hedefe ulaşmak için İttifak üyeleri terör örgütünün uzantısı olan HDP'ye bazen gizli bazen açıkça payandalık yapmaktan  geri durmuyorlar , sanki tarih tekerrür ediyor. Gök Sultan Abdülhamit Han’a yapılanların aynısı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılmak isteniyor , gafillerin, gayri milli bu ittifak üyelerinin unuttuğu bir şey var , Dünya’ya yön veren, Dünya Lideri Genel Başkanımız Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bu millet size yedirmeyecektir. Bunu böylece aklınızın bir köşesine kazıyın dedi. 

Toplantı sonrasında , Siyaset Akademide başlar eğitimine katılan 285 kişinin başarı ve katılım belgeleri İlçe Başkanlarına teslim edildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Tören konuştu, Muhtarlar dinledi..Önceki Haber

Başkan Tören konuştu, Muhtarlar dinledi....

TOPLU ULAŞIMDA KORONAVİRÜS DÜZENLEMESİ..Sonraki Haber

TOPLU ULAŞIMDA KORONAVİRÜS DÜZENLEMESİ..

Facebook Yorum

Yorum Yazın