3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AKP. Başkan yardımcısı Numan Kurtulmuş, Valiliği ziyaret etti..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKP. Başkan yardımcısı Numan Kurtulmuş, Valiliği ziyaret etti..
Bir dizi ziyaret ve programlara katılmak üzere Ordu’ya gelen Eski Başbakan Yardımcısı, Kültür ve Turizm Eski Bakanı, AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Ordu Valiliğini ziyaret etti. Kurtulmuş önce geldiği Orduda yeni vali konağını çok beğendi..

Ordu Valiliğine gelişinde Vali Tuncay Sonel ve Vali Yardımcıları tarafından karşılanan Eski Başbakan Yardımcısı, Kültür ve Turizm Eski Bakanı, AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra makama geçti.


Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un Ordu Valiliği’ni ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Tuncay Sonel, Sayın Bakanımız hoş geldiniz. Biz, 19 ilçemiz ile kocaman bir aileyiz. Ordu’muzun çok değerleri var. Bu değerlerden biri de sizlersiniz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda devletimizin şefkatini ve sıcaklığını en ücra köşedeki insanımıza kadar göstermeye çalışıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, sayın Bakanlarımızla, Ordu’muzun değerleri ile Büyükşehir Belediyemizle, Milletvekillerimizle ve tüm ekibimizle devletimizin şefkatini ve güleryüzü göstermeye çalışıyoruz. Başta eğitimi olmak üzere birçok alanda çok işler yapıldı. Yeni Hükümet Konağı Yerleşkemizi çok şükür alnımız akıyla bitirdik. Yeni Hükümet Konağı Yerleşkemizde bugün sayın Bakanımızı ağırlıyoruz.  Burası yöre insanımızın evi aynı zamanda. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın İçişleri Bakanımıza ,sizlere ve emeğe geçen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.


OBB’Yİ ZİYARET ETTİ..

Ordu Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’na katılmak ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Ordu’ya gelen AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesinde kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Büyükşehir Belediyesi Fuaye Alanı’nda Başkan Güler’in öncülüğünde yapılan örnek çalışmaları inceledi. Ardından makamda devam eden ziyarette Başkan Güler Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’a Ordu’da hayata geçirilen ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hopladılar, zıpladılar, başkan Güler yapacağını yaptı..Önceki Haber

Hopladılar, zıpladılar, başkan Güler yap...

Fuhuş yapanlar serbest, yer temin edenler tutuklandı..Sonraki Haber

Fuhuş yapanlar serbest, yer temin edenle...

Facebook Yorum

Yorum Yazın