4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Akkuş Belediye başkanı İsa Demirci peşimizi bırakmıyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Akkuş Belediye başkanı İsa Demirci peşimizi bırakmıyor..
Akkuş Belediye başkanı İsa Demirci, avukatı Yahya Kemal Yılmaz aracılığı ile peşimizi bırakmayarak, gazetemizi cezalandırmak amacıyla yine şikayetçi oldu. Daha önce FETÖ savcısı “Zekeriya Öz, İsa Demirci’nin makam aracı ile mi kaçırıldı” başlığı ile yayınladığımız haberden dolayı gazetemiz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü Osman Şahin hakkında açtığı dava sonucu Ordu 2. Asliye Ceza mahkemesi tarafında para cezasına çarptırılmıştık. Ancak, İsa Demirci peşimizi bir türlü bırakmıyor.

NOT  : Bu haberin ardından bomba bir haber gelecek.

Esas hak, hukuk ve adalet o zaman sorgulanacak..

İsa Demirci’nin bu davadan sonra amacının gazetemizin peşini bırakmayarak bizlere gazetecilik yaptırmamak, bizleri sindirmek, korku vermek ve mesleğimizi engellemek  gibi bir  tavrının ve niyetinin olduğu anlaşılmaktadır.

Ama, sayın İsa Demirci, şayet böyle bir amacın ve niyetin varsa yanılıyorsun. Bu düşüncelerinden vazgeç. Akkuş halkı sana oy verdi, Belediye başkanı seçti. Sevenlerin olduğu kadar seni istemeyen düşmanların ve muhaliflerin de çok var. Mahkemelerde uğraşmayı bırak, Akkuş halkı senden hizmet bekliyor.   Sen güzel işler yaparsan seni her zaman destekleriz. Yanlış yaparsan ceza da alsak haklı olduğumuz yönlerinde eleştiririz. Bizim işimiz yazmak, eleştirmek ve övmektir. Ama  önümüzü kesmeye, korku vermeye veya tehdit etmek gibi bir niyetin varsa, bu düşüncenden vazgeçti. Çünkü biz YÖN gazetesi olarak senin gibi daha nice Belediye başkanları ile mücadele ettik. Bütün  mücadelelerimizi de kazandık. Mahkemede Ceza almak, mahkum olmak, gazeteciyi korkutmaz, aksine görevini daha doğru, daha dürüst  yapmasını teşvik eder ve daha da çok meslek hırsı verir. Bu nedenle mahkemenin verdiği cezalar elbette bir gün vakti geldiğinde bitiyor, esas cezayı  bizlere Allah vermesin.  Allahın verdiği cezadan kurtuluş ve dönüş asla olamaz. Çünkü biz bunları yaşadık. Bir çok kulun verdiği ceza bitti. Şimdi de Allahın verdiği cezamızı çekmek için onun emirlerini bekliyoruz.

Başkan İsa Demirci, mahkeme sonucundan sonra Osman Şahin ile  gazetemizin genel yayın yönetmeni Etem Yücel hakkında bu sefer de Akkuş C. Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Demirci’nin avukatı yayınlanan haberin suç oluşturduğu ve bu nedenle müvekkilinin davayı kazandığı gerekçesiyle haberin yayından kaldırılmadığı için  cezalandırılmamız talebinde bulunarak gazetemiz hakkında tekrar suç duyurusunda bulundu.

Oysa, bu konuda 5651 sayılı kanunun ilgili maddelerine göre yasal yollarla işlem yapılması ve bu konuda internet ortamında yayınlanan hangi haberlerin  ne şekilde yayından kaldırılacağı hususları açıkça belirtilmiştir.

İsa Demirci’nin avukatının bu konuda Akkuş C. Savcılığına yaptığı suç duyurusuna savcılık “KOVUŞTURMAYA YE OLMADIĞINA DAİR” karar vererek gerekçeli kararı ise aşağıda aynen yayınlıyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ŞANS TOPU TALİHLİSİ ORDU’DAN ÇIKTI..Önceki Haber

ŞANS TOPU TALİHLİSİ ORDU’DAN ÇIKTI..

“Kafeler Caddesi, Kültür ve Sanat Yolu Projesi” acilen bitirilsin..Sonraki Haber

“Kafeler Caddesi, Kültür ve Sanat Yolu P...

Facebook Yorum

Yorum Yazın