4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AK Partili müşteriye ekmek satmayan fırının ruhsatı iptal edildi..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
AK Partili müşteriye ekmek satmayan fırının ruhsatı iptal edildi..
Esnaf ve sanatkarlarımızı uyarıyoruz. Aman ha, sakın sözlerinize, konuşmalarınıza dikkat edin, AK Parti veya AKP’lilere sakın hakaret etmeyin..Sizin iş yeriniz de kapatılır, meslekten men olabilir ve mühürü de kapıya basarlar..

Türkiye 28 Mayıs'ta tekrar sandık başına giderek seçimi yaptı. İstanbul'da, açık ara farkla kazanan Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferini hazmedemeyen bir dükkan sahibi de söylediği sözlerle skandal bir olaya imza attı.

HAKARETLER YAĞDIRIP DÜKKANDAN KOVMUŞTU

İstanbul Sultangazi’de  Uğur Mumcu Mah. Muhsin Yazıcıoğlu caddesi üzerinde  faaliyet gösteren Sultangazi'de bir fırın sahibi, ekmek almaya gelen ve "Reis" diye bağırarak Başkan Erdoğan'ın seçim zaferini kutlayan çocuğa ağır hakaretler savurup dükkandan kovdu.

"İTLERE EKMEK SATMIYORUZ"

Olaya tepki göstermek için fırına gelen çocuğun yakınları da, fırıncı tarafından bıçakla tehdit edildi. Çocuğu, "İTLERE EKMEK SATMIYORUZ" diyerek kovduğunu itiraf eden fırıncı hakkında dava açılacağı belirtildi.  İşte o iş yeri bugün kapatılarak, kapısına mühür vuruldu. İşyerinin Camına da Erdoğan’ın afişini astılar..

ZABITA İŞ YERİNİ MÜHÜRLEDİ.

Bu konuda bir açıklama yapan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman DURSUN “ARTIK ESKİ TÜRKİYE YOK!” diyerek işyerinin mühürlendiği ve ruhsatının iptal edildiğine dair aşağıdaki açıklamayı yaptı..

Hak ve özgürlüklerinin sadece kendileri için geçerli olduğuna inanan, kendileri gibi düşünmeyenleri ötekileştiren ve hatta hakaret eden kara zihniyetin bir tezahürü ile karşı karşıya kalan kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Son derece demokratik ve katılımcı bir seçimin sonucuna tahammül edemeyen ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy veren seçmenlere hakaret eden şahsın bulunduğu işletme ile ilgili tutanak tutulmuş ve bilahare bu işyeri MÜHÜRLENEREK, işyeri açma ve çalışma ruhsatı İPTAL EDİLMİŞTİR. diye sosyal medya sayfasından duyurdu..


Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Hentbol Şampiyonası Ordu’da yapılacak..Önceki Haber

Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Hentbol...

Yeni Ordu stadının yeni koltuklarını kırdılar..Sonraki Haber

Yeni Ordu stadının yeni koltuklarını kır...