AK Partiden Belediye başkan adaylığını açıklayacak..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
AK Partiden Belediye başkan adaylığını açıklayacak..
Korgan İlçesinde Belediye başkan aday adayı olan Korgan ilçesinin sevilen ve sayılan simalarından ve aynı zamanda gazetemizin genel yayın yönetmeni ve köşe yazarlığını da yapan Adem Çimiç Korgan Belediye başkanlığı için aday oldu. Çimiç, adaylığını 20 Kasım günü açıklayacak.

Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki; 2005 yılında İstanbul’da kurulan YÖN gazetesi çalıştırdığı eleman ve sekreterlerinden 3 bayan sanatçı oldu. A.Çolak, A. Özer ve Z. Kar adlı bayanlar İstanbul’da gaztemizde bir süre görev yaptıktan sonra üçü de şu anda restaurantlarda şarkı söyleyerek başarılı birer sanatçı oldular. Adem Çimiç de erkek olarak şimdi siyasete atıldı ve Allahın izni ile Korgan Belediye başkanı olacak.

Ancak, başkan adayı Çimiç’in girdiği siyasi görüş, partisi ve görüşü gazetemizi asla ilgilendirmiyor. O kendi tercihi, isteği  ve görüşü ile bir AK Parti sevdalısı olarak partisini seçti ve kararını verdi.  Siyasi bir isteği ise, OBB Başkanı Dr. M. Hilmi Güler'in sağ kolu olarak birlikte çalışmak. Tek istek ve arzusu memleketi olan Korgan’a hizmet etmek istiyor.

SIRA SİYASETÇİYE GELDİ..

2005’de İstanbul’da kurulan ve 2016 yılından bu yana da Ordu’da yayın hayatına devam eden YÖN gazetesinde görev alan ve köşe yazıları ile dikkat çeken, aynı zamanda genel yayın yönetmenliği görevini yürüten Adem Çimiç ise gönlünü kaptırdığı AK Parti siyasetinde faal bir çalışma içersine girerek doğup büyüdüğü Korgan ilçesine Belediye başkanı olmak için kolları sıvamış bulunuyor. YÖN gazetesi sanatçı yetiştirmiş, başarılı olmuş bir yöntemi ile başarılı siyasetçilere de destek vererek Çimiç’in Korgan Belediye başkanı olmaması için artık bir engel yok sayılır.

Aday adayı Çimiç’in Cumhurbaşkanı R. Tatyyip Erdoğan, sevgi ve hayranlığının  yanı sıra Ordu Büyükşehir belediye başkanı sayın bakan Dr. Mehmet Hilmi Güler ile aynı çizgide olması nedeni ile adaylığına kesin gözü olarak bakılıyor.

AKP’den  Korgan Belediye başkan adaylığını açıklayacak olan Adem Çimiç, 20 Kasım 2023 Pazartesi günü (yarın)  saat 14.oo’de ilçe başkanlığında adaylığını resmen açıklayacak. Kendisine başarılar diliyor ve destekliyoruz.


Memur Sen’i memuru satmakla suçladı..Önceki Haber

Memur Sen’i memuru satmakla suçladı..

Gülyalı ilçesi Turnasuyuna modern park yapılıyor..Sonraki Haber

Gülyalı ilçesi Turnasuyuna modern park y...