3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'ın “Ayakkabı yalama” sözlerine tepki..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'ın “Ayakkabı yalama” sözlerine tepki..
AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Ayakkabısını elimizle yalamamız lazım" ifadelerini kullandı. Bizde bu habere tepki gösterenlere inat olsun diye uygun fotomontajlı bir fotoğraf yayınlıyoruz. Şenel Yediyıldız bir doktor, faydasını görmese, şifalı olmasa bu sözleri hiç söylemez.

Haberimizin içeriği kesinlikle herhangi bir hakaret, aşağılamak ve küçük düşürücü amaçlı değildir. Sadece AK Parti Milletvekili Şenel Yediyıldız’ın söylediği sözleri fotoğrafla canlandırmak ve örnek amacı ile mizahi anlamda gündeme getirmek istedik. Çünkü, bu sözlere bir çok muhalif siyasiler  ile vatandaşlar büyük tepki gösterdiler.

Bir TV kanalında Samet Yaşaryıldız’ın sunduğu programa katılan soyadında YILDIZ olan Şenel Yediyıldız sorulan sorular karşısında "Tayyip Ağabey'e ihanet etmeyelim." sözünün ne ifade ettiği soruldu. Yediyıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ilişkin dikkat çeken ifadeler kullanarak "Ayakkabısını elimizle yalamamız lazım" dedi.

Konuya ilişkin sözlerine devam eden Yediyıldız, "Biz Tayyip Ağabey'e ihaneti bırak, sırtımızda taşımamız lazım. Yani ayakkabısını elimizle yalamamız lazım. Bunları şey olsun diye söylemiyorum ya!.. Tayyip Ağabey'e, bu resme biz kalkacağız bir şeyler söyleyeceğiz." şeklinde konuştu.

DR. YEDİYILDIZ’IN BİR BİLDİĞİ VARDIR…

AKP. Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız’ın Milletvekilliğini bir tarafa koyacak olursak, aslında kendisi has insandır, sevimli ve sempatidir, esas mesleği doktorluktur. Yediyıldız İstanbul’da yıllardır Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doktorluğunu yapmıştır. Erdoğan’ın hastalığı veya bir derdi varsa kendisi bunu çok iyi bilir. O nedenle hiç faydası olmasa bile iğne ilaç kullanacağına teselli yerine bu sözleri söylese  de yine  insan sağlığına faydası olabilir. O’nu moralmen düzelterek neşe kaynağı olabilir.

Bu nedenle Yediyıldız, bu sözleri boşuna söylememiştir. Mutlaka bir bildiği vardır. Ayakkabı yalamak” belki insan sağlığına  faydalı olabilir.  Bir derde deva olabilir. Vitamin olarak faydalı olmasa dahi, siyasi açıdan şifalı olabilir, moral verebilir, partisinin oylarını  artırabilir. Dr. Şenel Yediyıldız böyle sözler ettiyse mutlaka bir bildiği vardır. Tepki göstermeye ve aksi eleştiri yapmaya gerek yok. Tedavi niteliğindeki bu sözlerin faydalarını (!) seçim döneminde Ordu halkı bir bütün olarak yaşayacaktır. Bekleyip görelim..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Alisayvan Mahallesine beton yol konforu..Önceki Haber

Alisayvan Mahallesine beton yol konforu....

Ordu’yu yönetenler Kandil mesajı yayınladı..Sonraki Haber

Ordu’yu yönetenler Kandil mesajı yayınla...

Facebook Yorum

Yorum Yazın