EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

AK Parti Altınordu ilçe başkanlığına taze kan..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti Altınordu ilçe başkanlığına taze kan..
AK Partide görevinden istifa eden Altınordu İlçe başkanı Dursun Kurucu’nun yerine uzun süredir boş bulunan Altınordu ilçe başkanlığına genel merkez tarafından atama yapıldı. AK Parti ilçe başkanlığına Ordu’nun genç ve sevilen iş adamlarından Selman Altaş atandı. Altınordu ilçesinde gençlerle yeni bir dönem başlamasından en çok memnuniyet duyan İl başkanı Halit Tomakin oldu. AK Parti il başkanı Halit Tomakin; “Genç dinamik ve çalışkan mesai arkadaşım Selman Altaş Altınordu ilçe başkanlığını layıkı ile yapacaktır. İlçe bu konuda parmakla gösterilecek bir teşkilat olacak” dedi..Biz de yeni dönemin Ordu halkı adına hayırlı olmasını diliyoruz..

Bir süre önce istifa eden Altınordu İlçe Başkanlığı ve Gölköy İlçe Başkanlığının atamaları yapıldı. İl Başkanı Halit Tomakin ile birlikte Genel Merkez Teşkilat Başkanlığında, Teşkilat Başkan Erkan Kandemir’in elinden Altınordu İlçe Başkanlığına Selman Altaş , Gölköy İlçe Başkanlığına Yaşar Yılmaz atanmak üzere yetki belgelerini aldı.

Altınordu’dan İlçe Başkan adayı olarak Hacı Kemal Çelenk, Semih Tezcan ve Selman Altaş çağrılmıştı. Ancak genel merkez tarafından görev Selman Altaş’a verildi.

AK PARTİ TÜRKİYE’NİN ZİRVESİNDE UMUDUN VE YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE'NİN ADIDIR..

İl Başkanı Halit Tomakin, bilindiği gibi bir süre önce istifa ile boşalan Altınordu ve Gölköy İlçe Başkanlığı için Altınordu’dan 14, Gölköy’den 14 aday adayı arkadaşımız İlçe Başkanlığı olabilmek için müracaatta bulunmuşlardı, müracaat eden sayıya bakıldığında AK PARTİ’nin Türkiye’nin zirvesinde olduğunun umudun ve yeniden büyük Türkiye'nin adı olduğunun göstergesidir. İlk defa böyle yoğun bir müracaat sayısı ile partimize ve Liderimize teveccühün olduğunu görmek bizleri ziyadesi ile memnun etmektedir. İlçe Başkanlığına müracaat eden her bir arkadaşımızın bu görevleri hakkıyla yapacağına inanıyorum, Genel merkez teşkilat Başkanlığımızın gerek temayül yoklamaları gerekse saha çalışmaları neticesinde 1 arkadaşımıza görev verildi dedi.

“ALTINORDU TEŞKİLATI ORDU’DA VE KARADENİZ’DE PARMAKLA GÖSTERİLECEK BİR TEŞKİLAT OLACAKTIR..”

Başkan Tomakin, Altınordu İlçe Başkanlığına atanan Selman Altaş’a başarılar dileyerek, Selman kardeşim 1 yıldır İl Yönetiminde, İl Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanlığımızı başarı ile yürütüyordu, bugüne kadar yapmış olduğu değerli katkıları için teşekkür ediyorum . Şimdi görev değişikliği ile Altınordu İlçe Başkanlığı gibi sorumluluğu ağır olan kutlu bir davanın başka biriminde görev yapacak, Selman Kardeşim bu görevi de samimiyet ve tevazu ile bi hakkın yerine getireceğine yürekten inanıyorum, AK PARTİ ‘nin bayrağını daima dalgalandıracak , Altınordu teşkilatını bulunduğu yerden daha fazla katkı vererek Ordu’da ve Karadeniz’de parmakla gösterilecek bir teşkilat yapacağına inanıyor , ALLAH cc.’dan kendilerine muvaffakiyetler diliyorum, ALLAH cc. Yar ve yardımcısı olsun dedi.

SELMAN ALTAŞ,  "AK PARTİ BİR DÜNYA GÖNÜL'E GİREBİLMENİN ADIDIR."

Altınordu İlçe Başkanlığına atanan Selman Altaş, yaptığı konuşmada “AK Parti  bir dünya gönüle girebilmenin adıdır. Bu kutlu davada büyüklerimiz uygun gördüler bizi millete hizmet yolunda Altınordu’ya Başkan olarak görevlendirdiler, tarafımıza hangi görev verilirse verilsin, kutsaldır, onurludur, gururludur. İnşallah hep birlikte Altınordu’lu hemşehrilerimizi de yanımıza alarak, tarafıma tevdi edilen ulvi bir görev olan İlçe Başkanlığını onurla gururla, aşkla çalışarak başarıdan başarıya koşacağız . El birliği ile üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir iş yok dedi.

SELMAN ALTAŞ KİMDİR?

1985 yılında Ordu’da doğdu, ılk, orta ve lise tahsilini Ordu'da tamamladı. Ordu Üniversitesi danız bilimleri fakültesinden mezun oldu. 6.olağan İl kongresinde İl yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Ordu’nun istihdam sağlayan kuruluşlarından Altaş şirketler grubu eğitim bölümünün yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilen Altaş evli ve 1 çocuk babasıdır.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TÖREN, ALT YAPI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ..Önceki Haber

TÖREN, ALT YAPI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ..

Yöresel ürünler pazarına talep artıyor..Sonraki Haber

Yöresel ürünler pazarına talep artıyor..

Facebook Yorum

Yorum Yazın