EN ÜST EVDE KAL
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Aircor52 Dezenfekte Tüneli yeniden tasarlandı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aircor52 Dezenfekte Tüneli yeniden tasarlandı..
Ordu’nun yerli üretimi olan “AİRCOR52” dezenfekte tüneli yeniden üretilerek Covid 19 virüsüne karşı daha iyi mücadele verilecek. Dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan Covid-19 Virüsü’ne karşı alınabilecek önlemler doğrultusunda Ordu Büyükşehir Belediyesinin tamamen yerli ve milli imkânlarlageliştirdiği Aircor52 Dezenfekte Tüneli yeniden tasarlanarak bambaşka bir görünüme kavuşturuldu.

İnsan girişlerinin olduğu tüm alanlarda hijyen sağlamak, hastalık yapıcı mikroorganizmaların, bakteri ve virüslerin yok edilmesi ve insanların kıyafet ve ayakkabılarının dezenfeksiyonu için tasarlanmış olan dezenfekte tüneli, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in girişimleriyle daha fonksiyonlu bir hale getirildi.

YÜKSEK VERİM SAĞLIYOR

İhtiyaca uygun her ortamda kullanılması amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden tasarlanandezenfektetüneli,Aircor52 kabin ve kapsül olmak üzere 2 farklı şekilde geliştirildi.Ledli ve sesli komut, uyarı ve yönlendirme gibi sistemleriyle kullanıcıların hiçbir yere temas etmeden dezenfekteolması sağlayan bu tünelde,360˚ döner kol sayesinde insanlarda dezenfekte edilmeyen hiçbir alan bırakılmayarak yüksek verim sağlanıyor.

SİSLEME YÖNTEMİ KULLANILIYOR..

6 saniyede boş kabin içi dezenfekte etme sistemi ile de her bir dezenfekte işleminden sonra kabin ve kapsülü kendi kendine temizleyen dezenfekte tüneli, burayı kullanan kişilerin birbirlerine herhangi bir virüs, bakteri ve mikrop bulaştırmasının da önüne geçiyor. Aircor52 kabin ve kapsül modelinde sisleme yöntemi kullanıldığı için günlük kıyafetlerin üzerinde herhangi bir olumsuz etkibırakmıyor.

“YEPYENİ BİR TASARIMLA HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNUYORUZ”

Dezenfekte tünelinin daha teknik ve fonksiyonlu olması açısından yeniden tasarlandığını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Yerli ve milli imkanlarımızla geliştirdiğimiz dezenfekte tünelini yepyeni bir tasarımla halkımızın hizmetine sunuyoruz. Yeni bir görünüm kazanan tüneli, daha teknik daha fonksiyonlu bir hale getirdik.Dünyanın dört bir köşesinden bu faydalı ürün için talepte bulunuyorlar. Öncelikle bu ürünü Türkiye’mizin ve halkımızın kullanımına sunacağız. Daha sonrasında ihracat boyutunda diğer ülkelerle görüşmelerimizi yapacağız. Gayet bilimsel ve teknik bir çalışma yaptık. İşin tıbbi ve teknik boyutu bütün olarak ele alındı. Çalışmalarımız taleplerin karşılanması yönünde artarak devam edecek” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
OTSO Üyelerine “NEFES KREDİSİ” veriyor..Önceki Haber

OTSO Üyelerine “NEFES KREDİSİ” veriyor..

Belediye başkan yardımcıları kendilerini böyle tanıtıyor.Sonraki Haber

Belediye başkan yardımcıları kendilerini...

Facebook Yorum

Yorum Yazın