2 -AŞ. ŞEHİR KADINLAR GÜNÜ
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Yaz spor okulları sezonu tamamladı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yaz spor okulları sezonu tamamladı..
Okullarda eğitim sona erdi. Peşinden yaz spor okulları açıldı.. Şimdi fındık sezonu başladı. Yaz spor olulları da törenle sona erdi. Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen “Yaz Futbol Okulu”2016 yılı sezonunu tamamladı.

Altınordu Durugöl 1 nolu sahada düzenlenen sezonun kapanış etkinliğine Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli ve Altınordu Belediyesi kulüp yöneticileri katıldı.

 

 7-14 yaş guruplarından oluşan 100’ün üzerinde sporcunun katıldığı yaz Futbol Okulu’nun kapanış etkinliğinde konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Altınordu Belediyesi olarak çocukların eğitimlerine destek vermenin yanında sportif manada da gelişimlerine katkı sağlamak için çalışma yaptıklarını” söyledi.

 

 

“ALTINORDU BELEDİYESPOR’A YENİ TESİSLER VE AKADEMİ LİGİ”

 

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaptığı açıklamada,  Hedefimiz sezon öncesi yeni tesislerin yapımı ve akademi ligine katılıp her yaş gruplarında başarılı takımları ortaya çıkartmak. Bunun için değerli hocalarımız çalışmalarını titizlik içerisinde yapıyorlar. Bize düşen görev burada çocuklarımızı spor’a teşvik etmektir dedi.

 

 

SİZE GÜVENİMİZ TAM..

 

Spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Yaz tatillerini sporla, sanatla uğraşarak iyi insan olmak ve hayata hazırlanmak için geçirmek lazım. Aileleriniz de sizlerin hayatta iyi bir insan, iyi bir birey olmanız için büyük gayret sarf ediyorlar. Bu nedenle onlara da teşekkür ediyorum. Kendinize iyi vasıflar kazandırmak adına attığınız bu adımlar için sizleri kutluyorum. Sizlere olan güvenimiz tam. Güzel Türkiye’miz için hep bir arada olmak zorundayız” şeklinde konuştu.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sabah sabah insanın canını sıkan kafa yoran birileri var..Önceki Haber

Sabah sabah insanın canını sıkan kafa yo...

Bülent Arınç'tan çok sert gözaltı açıklaması..Sonraki Haber

Bülent Arınç'tan çok sert gözaltı açıkla...

Facebook Yorum

Yorum Yazın