EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

VATAN PARTİSİ ADAYLARINI TANITTI..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
VATAN PARTİSİ ADAYLARINI TANITTI..
Vatan Partisi Ordu il başkanlığı Öğretmen evinde verdiği bir iftar yemeğinde Milletvekili adaylarını tanıttı. İftar yemeğinin diğer iftar sofralarına göre ilginç bir değişik yönü vardı. Yemek sonrası yapılan aday tanıtımından sonra iftara katılanlar ve iftar yemeği yiyenler yemek parasını resmi kurumdan veya bir başkasının gizli hesabından, veya milletin parasıyla ödemeyerek aralarında para topladılar ve yemek parasını karşıladılar. Aday tanıtımı sırasında “Erdoğan gidecek, Perinçek gelecek!..” diye gençler sık sık slogan attılar..

Vatan Partisi Ordu  il başkanlığının verdiği iftar yemeğine seçkin, sade ve özel davetlilerle, Milletvekili adayları, İl ve bazı ilçe yöneticileri katılırken, iftara yemeğine  davet edildikleri halde Ordu yerel basınından sadece gazetemiz katıldı. Bunun nedeninin de VATAN Partisinin seçim bütçesinin olmadığı, yerel gazetelere ilan, reklam ve maddi destek yapamadığından kaynaklandığı anlaşılıyor.  Ne garip ki; parası, bütçesi olmayan siyasi bir parti artık yöresinde bulunduğu basın mensupları tarafından da destek ve ilgi göremiyor. Paran yoksa siyaset de yok anlamına geliyor.

 

 

İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan ve adayları tanıtan Ordu İl başkanı Kemal Sümbül, partisinin seçim beyannamesi hakkında kısa bilgiler verdi. Sümbül, davetlilere hoş geldiniz diyerek teşekkür ettikten sonra, “Türkiye’nin güvenliği ekonomisi ve işbirliği koşullarını oluşturan, 68 gençlik hareketinin lideri, kazandığı birikimle Atatürk gençliğini yetiştiren önderimiz genel başkanımız Doğu Perinçek var” diyerek Ordu halkını Perinçek’e oy vermeye davet etti.

 

 

 

Başkan Kemal Sümbül, Ordu için yapacakları vaatleri içersinde ise Fındık, HES projeleri, Balıkçılık, Yaylaların düzenlenmesi, Orduspora sahip çıkacaklarını ve Ordu’nun sanatsal kültürel özellikleri ile ön plana çıkaracaklarını ifade etti. Başkanın konuşmaları sırasında salonda bulunan gençler sık sık slogan atarak, “Erdoğan gidecek, Perinçek gelecek!..” diye hep bir ağızdan tempo tuttular..

 

Salonda buluna Milletvekili adaylarını anons ederek davetlilere tanıtan Başkan SüMBÜL, isimlerini okuyarak sıraladı. 1. Sıra adayı Osman Erdaş (Esnaf) 2. Sıra adayı Nefise Işık, (Üniversite öğrencisi) 3. Sıra adayı İsmail Küçükkarahan (işçi) 4. Sıra adayı Çağatay Yurt (Üniversite öğrencisi) 5. Sıra adayı Temel Nucimi Yılmaz (Orman mühendisi) 6. Sıra adayı Nail Durukan (Emekli öğretmen)

 

Başkan’ın aday tanıtım bölümünü aşağıdaki video linkini tıklayarak izleyebilirsiniz..

 

http://yongazetesi.com/video-detay/vatan-partisi---ordu/124/

 

 

“BU İŞ PARASIZ YÜRÜMÜYOR”

 

Daha sonra kürsüye gelen Vatan Partisi Perşembe ilçe başkanı Yüksel Genç, Partisinin maddi geliri olmadığını belirterek mecliste gurubu bulunan partilere devlet bütçesinden dağıtılan paylara değinerek, “Kimin parası, senin benim param, Genel başkanımızın söylediği gibi, onların yüz milyona yaptığı propaganda için  biz 30 milyon harcasak bu seçimi de kazanırız. Bu iş parasız yürümüyor. Bedenen çalışmakla bu işin altından kalkma şansımız yok. Kendi aramızda üç-beş ne varsa ortaya koyalım” diyerek, ilk parayı il başkanından tahsil edilmesini istedi ve davetlilerden gönlünden ne kopuyorsa iftar yemeğine katkıda bulunmasını istedi..Daha sonra yapılan konuşmaların ardından proğram sona erdi.

 

 

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Vali Seddar Yavuz, protokole iftar verdi..Önceki Haber

Vali Seddar Yavuz, protokole iftar verdi...

Dünya çevre gününde örnek çalışma..Sonraki Haber

Dünya çevre gününde örnek çalışma..

Facebook Yorum

Yorum Yazın