2 -AŞ. ŞEHİR KADINLAR GÜNÜ
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

U-11 Futbol takımı Almanya’dan başarılı döndüler..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
U-11 Futbol takımı Almanya’dan başarılı döndüler..
Almanya'nın Recklinghause kentinde düzenlenen SG Hıllen Futbol Turnuvasına 24 takım katılırken Ordu ve ülkemizi temsilen turnuvada yer alan Altınordu Belediyespor altıncılıkla turnuvayı tamamladı. Turnuvaya katılan futbolcular aileleriyle birlikte Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş'ı makamında ziyaret etti. Almanya SG Hıllen Futbol Turnuvasına ilk kez katılan Altınordu Belediyespor 11 yaş altı futbol takımı turnuvada 6. Oluraka büyük bir başarı elde ettiler..

 

  Ziyarette sporcu ve ailelerin yanı sıra Altınordu Belediyespor'un teknik direktörü Ergin Döner hazır bulundu.Başkan Tekintaş, sporcu ve ailelerini Meclis Salonu'nda ağırlarken, futbolcu fabrikası olarak bilinen kulüplerin katıldığı bir turnuvadan 6'ıncılıkla dönmenin büyük bir başarı olduğunu söyledi.

 

   Başkan Tekintaş, yaptığı açıklamada, "Recklinghausen Belediyesi ile yaptığımız kardeş şehir projesi kapsamında Almanya’da düzenlenen turnuvaya Altınordu Belediyemiz U-11 yaş futbol takımımız katıldı. 24 Takımın mücadele ettiği turnuvada Ülkemizi, İlimiz en iyi şekilde temsil eden siz futbolcularımıza ve onlara desteğini her zaman eksik etmeyen ailelerine bir kere daha teşekkür ediyorum. 11 Ülkenden gelen 24 takımın mücadele ettiği SG Hıllen Futbol Turnuvasın da 6. Olan Altınordu Belediyespor U-11 yaş grubu futbol takımımızı kutluyorum. Bizlere gelecek adına ümit oldular. Altınordu Belediyesi olarak spor’a ve sporcuya olan desteğimiz her geçen gün artarak devam edecek. Turnuvaya katılan bütün futbolcularımızı bir kez daha tebrik ediyor, Altınordu Belediyesi olarak bu tarz uluslar arası turnuvalara katılım göstereceğimizin bilinmesini istiyorum" şeklinde konuştu.

 

 

Teknik direktör Ergin Döner ise, "Başkanımız Engin Tekintaş’ın da söylediği gibi 11 Ülkeden 24 takımın katıldığı Uluslararası SG Hıllen Futbol Turnuvasında ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek Ülkemize ve ilimize 6. olarak döndük. İlk defa katıldığımız bu turnuva futbolcularımız biraz heyecan  yaşadılar. Ancak kendi aralarında ki uyum ve birbirlerine olan bağlılık bize ilk defa katıldığımız turnuvada iyi bir derece getirmemize vesile oldu. Bizlere destek veren Başkanımız Engin Tekintaş’a ve Başkan yardımcılarımıza çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

 

 

Takım kaptanı Alper Efe Pazar, konuşmasında, "Bizi böyle bir turnuvaya gönderen Belediye Başkanımız Engin Tekintaş'a çok teşekkür ediyorum. Bizler için önemli bir tecrübe oldu. Turnuvadan 6'ıncılıkla döndük. Tüm takım arkadaşlarıma ve hocalarıma teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şamil Tayyar kendi ölüm listesini açıkladı..Önceki Haber

Şamil Tayyar kendi ölüm listesini açıkla...

Müdür Muhammet Çayır, Öğretmenleri düşünmüş!..Sonraki Haber

Müdür Muhammet Çayır, Öğretmenleri düşün...

Facebook Yorum

Yorum Yazın