2 -AŞ. ŞEHİR KADINLAR GÜNÜ
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Sanayisporda üst üste şok istifalar..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sanayisporda üst üste şok istifalar..
Geçtiğimiz sezon süper amatör ligden 1. Amatör lige düşen Sanayispor Mahallenin adı değiştikten sonra yapılan tüzük değişikliği ile Sanayispor, resmi olarak “Sultan Selim spor” adını almıştı. Yapılan kongre sonucu Faruk Uçar yeniden kulüp başkanlığına seçilmiş, Çetin Akgün, Ayhan Akçay ve Ercan Atasoy başkan yardımcılığı, Sıtkı Torlak genel kaptan, Bekir Emek ise alt yapı sorumluluğuna seçilmişlerdi.

Ancak yeni isim ve yönetimin oluşturulmasından sonra kulüpte şahsi çekişmelerin ve tek taraflı alınan kararlar nedeniyle üst üste istifalar yaşandı. Geçen hafta sonu istifa eden yönetim kurulu Sanayisporda kararların yönetim kurulu tarafından değil, sadece başkanın tek başına  aldığını ifade ederek, bu nedenle kulüpteki görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar. Maddi kaynak açısından çok güçlü olan yönetim kurulu  takımın bu konuda hiçbir eksiğinin olmadığını belirttiler.

 

 

Yönetim kurulunun  istifalarının ardından diğer yöneticiler de istifa ettiler. İlhan Şener, Kemal Güneş ve Hakan Şeker’in, hoca Recep Aykutalp ile aralarında bazı anlaşmazlıklar olduğunu ve takımın aldığı sonuçların eleşitirilere neden olduğunu, bunu da başkan  Faruk Uçar’a söylediklerini, başkanın hocayı değiştirmediğini belirterek başkanın tek yanlı ve tek başına yönetim kuruluna danışmadan karar verdiği için onu tek başına bırakmaya karar vererek istifa ettiklerini söylediler

 

Art arda gelen  istifaların ardından, Asbaşkanlardan, Sıtkı Torlak,  genel kaptan Bekir Emek, başkan yardımcıları Ayhan Akçay ve Çetin Akgün de  kulüpteki görevlerinden istifa ettiler.

 

 

Böylece Sanayispor (Sultanselimspor) yönetiminde başkan Faruk Uçar  ile teknik direktör Recep Aykutalp, baş başa yalnız kalarak takımı yönetmeye devam ediyorlar.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BELEDİYE SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI..Önceki Haber

BELEDİYE SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI..

Vali Vasip Şahin Darülaceze sakinlerinin yeni yılını kutladı..Sonraki Haber

Vali Vasip Şahin Darülaceze sakinlerinin...

Facebook Yorum

Yorum Yazın