2 -AŞ. ŞEHİR KADINLAR GÜNÜ
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

PrivatTelekom Ordu’da yetkili bayi arıyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
PrivatTelekom Ordu’da yetkili bayi arıyor..
Merkezi Bursa’da bulunan ve yeni kurulan PrivatTelekom telekomünikasyon şirketi Türkiye genelinde hızla yaygınlaşmaya devam ediyor. Bütün illerde ve ilçelerde yetkili bayilik verileceği belirtilirken, bayilerin cep telefonlarına dijital santral kurarak 0850 numaralı hatlar üzerinden günün koşullarına göre en uygun paket fiyatları ile de büyük talep görmeye başladı.

Şirket yönetim kurulu başkanı Münir Temelli gazetemize verdiği özel demecinde firmanın genel konuları hakkında açıklama yaparak  Ordu’da da bu işle ilgilenecek yetkili ve tecrübeli dijital ortamda faaliyet gösteren kuruluşlara de bayilik vermek istediklerini açıkladı.

 

Münir Temelli yaptığı açıklamasında, yeni bir telekomünikasyon şirketi olan Private telekom, yeni nesil Telekoma öncülük etmektedir. Dijitalleşmenin öncü operatörlerinden olma doğrultusunda, birey ve kurumlara sabit ve sanal hat, ücretsiz 0850’li numara, voip sistem, ip telefon, toplu sms, sanal santral, ip santral, bulut santral gibi bir çok telekomünikasyon teknolojilerini tek çatıda sunmaktadır. Bu alanda kapsamlı deneyime sahip olan Private telekom şirketinin, gelişmekte olan pazarlarda kobilerin dijital dönüşümde tercihi olmaya devam etmektedir. Detay ve avantajlarımız için https://www.privatetelekom.com/blog/wep sitemizi incelemenizi öneririz. 

 

BULUT SANTRAL..

0850’li numaranızı Bulut Santral ile kullanabilirsiniz. Bu sayede robot operatör, görüşme ses kaydı, çağrı raporlama gibi bir çok özelliğe sahip olursunuz. Bulut Santral teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

 

YÜZDE YÜZ YÜKSEK HIZ..

Kota yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var. Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsızca internette takılırsınız.

 

100 Mbps’e kadar hız, hız sınırlarını biz koymuyoruz. Size sağlayabileceğimiz maksimum hızı altyapı durumunuz belirliyor. İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

 

TALEPTE BULUNUN, SİZİ ARAYALIM!

 

İnternet hizmetleri sunan bilgili ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler üretmekteyiz. Aşağıdaki butona tıklayarak formu doldurun, uzmanlarımız aracılığıyla sizi hemen arayalım, iletişim ihtiyaçlarınızı dinleyerek size en uygun tarife ve en güncel kampanyalarımızı anlatalım.

 

PrivatTelekom olarak firmalara, 0850li hat, sabit numara, sanal santral, bulut santral, faks, toplu sms, sesli mesaj, rapor, entegrasyon, geliştiriciler için API araçlar sağlıyor.

 

Merkezi Bursa’da olan PrivatTelekom Ordu dahil olmak üzere bütün illerde yetkili bayilik aramakta olup bu konuda çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Zabıta ekipleri iş yerlerini denetliyor..Önceki Haber

Zabıta ekipleri iş yerlerini denetliyor....

İnsanları tehdit eden hukuk sistemine dur demeli..Sonraki Haber

İnsanları tehdit eden hukuk sistemine du...

Facebook Yorum

Yorum Yazın