2 -AŞ. ŞEHİR KADINLAR GÜNÜ
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Ordu halkı Gazeteci Küçük’ün büyüklüğüne inanmadı.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ordu halkı Gazeteci Küçük’ün büyüklüğüne inanmadı.
“ÖNCESİ VE SONRASI İLE 15 TEMMUZ” adlı konferans için Ordu’ya gelen gazeteci “KÜÇÜK” Ordu’da aradığını bulamadı. Cem Küçük Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından konuşmacı olarak katıldığı “Öncesi ve Sonrası ile 15 Temmuz” konulu konferans Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlendi. Ordu Büyük Şehir Belediyesinin organize ettiği proğrama vatandaşlar değil, siyasi partilerin temsilcilerinin katıldığı dikkatleri çekti. Çevre ilçelerden özel araçlarla getirilen dinleyici guruplarının yol masraflarına katlanan Belediye veya siyasiler, vatandaşın alacak paralarını uzun zamandır ödeyemeyenler Cem Küçük’e ne kadar peşin para ödedikleri de merak ediliyor..MHP’li Cemal Enginyurt’un oturduğu koltuklarda kimlerin arasında yer aldığı toplantının amacını zaten ortaya koydu.

Kimse bu haberimizi siyasi görüş  ve şahsi kanaatimizin oluşturduğunu zannederek yazdığımızı düşünmesinler. Biz gazeteci olarak gördüğümüzü, duyduğumuzu ve yaşadıklarımızı yazmaya devam ediyoruz. Ordu Büyük Şehir Belediyesi tarafından düzenlenen “ÖNCESİ VE SONRASI İLE 15 TEMMUZ”isimli konferansın sunucusu milletin büyük gazeteci olarak tanımladığı ve öyle sandığı gazeteci yazar Cem Küçük siyasi faktörünü bir kez daha ortaya koyarak tarafsız olmadığını ortaya çıkardı. Proğrma sadece AK Partililerin katılması dikkat çekti.

 

 

Konferansa Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve eşi Yeter Yılmaz, Ak Parti Ordu Milletvekilleri Oktay Çanak ve Metin Gündoğdu, Ordu MHP Eski Milletvekili Cemal Enginyurt, AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk, Genel Sekreter Bülent Civelek, Genel Sekreter Yardımcısı Hikmet Yıldırım, İlçe Belediye Başkanları, Daire Başkanları, protokol üyeleri ve çok sayıda siyasi partilere yani AKP, MHP ve BBP’ye  kayıtlı olan vatandaşlar katıldılar.. Ordu halkı bu toplantıya ilgi göstermedi. Salonda olması gereken kalabalığın sadece partililer tarafından doldurulduğu görüldü. Kültür merkezi salon koltukları da yer yer boşluklar vardı.

 

 

ENGİNYURT PRESTİJ KAYBEDİYOR..

 

Aslında  şu yukarıdaki koltuklarda oturanların hepsi bizim Ordu’muzun öz evlatlarıdır. Ama öz evlat, arkadaş, komşu ve dost derken siyaset uğuruna kimsenin kalbinin kırılmasını, rencide edilmesini ve kavgalara kadar gidecek hakaret dolu sözler edilmemsi gerekirdi. Fakat bu sözler geçmişte alenen halkın gözü önünde söylendi. Zihinlerden çıkmıyor, unutulmuyor.

 

 

MHP. 23. Dönem Milletvekili olan ve bütün varlığını ve gücünü ülkücülük yoluna adayan Cemal Enginyurt dün akşamki  proğramda Ordu’lu AK Partili  siyasilerin arasında ön koltuklarda yer alması bir çok kişiler tarafından eleştiriler almaya başladı. Bu keyifli oturmaya tepki gösteren bazı vatandaşlar, “Vay be, bir zamanki, Enginyurt’a bakın, şimdiki Enginyurt’a bakın. Seçim öncesi Enver Yılmaz’a, Numan Kurtulmuş’a ve diğer AKP’lilere söylemediğini bırakmayan Cemal Enginyurt, şu anda nasıl oldu, ne değişti de  AK PARTİ protokolünün içersinde rahatça oturabiliyor”eleştirileri Ordu halkını şaşırttı.

 

 

TV’DE, “VATAN HAİNİ DEMİŞTİ”

 

22.08.2015 tarihinde  bir TV. Kanalında,  Cem Küçük’le  açık oturum  proğramına katılan Cemal Enginyurt,  MİT  tırları konusunu gündeme getirince tartışma yaşanmıştı.  Cem Küçük, “MİT Tırlarını yakalayanlar vatan hainidir” deyince Cemal Enginyurt, bu söze büyük tepki göstermiş, büyük tartışma yaşamışlardı. Hatta AK Parti İstanbul milletvekili Mehmet Metiner yaşanan tartışmalar nedeniyle canlı yayını terk etmişti.  Şimdi de  Cem Küçük’ü Ordu’da yalnız bırakmayan Cemal Enginyurt, ön saflarda AKP’lilerin içinde yerini alarak Ordu’lu dostlarına da yeni bir mesaj vermiş bulunuyor..

 

MHP genel başkan yardımcısı Celal Adan’ın 2014 yerel seçim çalışmaları sırasında  AK Parti aleyhinde yaptığı konuşmasını o tarihlerde yayınlamıştık. Hafızalarınızı tazelemek için aşağıdaki linki tıklayarak tekrar dinlemenizi öneriyoruz. 

 

http://yongazetesi.com/video-detay/celal-adan/40/

 

 

MİLLET ONA BAKTI, O PARAYI KAPTI..

 

Gazeteci Yazar Cem Küçük, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve 16 Nisan’da yapılacak referandumda neden ‘EVET’denilmesi gerektiği ve 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili düzenlenen proğramla  ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Sanmayın ki; bu gazeteci buraya bedava gelmedi. Referandum ayağına il il dolaşarak yaptığı proğramlar karşılığında belli bir bedel alıyor. O anlattı, millet dinledi. Millet onu dinledi, o parayı kaptı. Ordu Büyük Şehir Belediyesine iş yaparak  alacaklı olanlar aylardır alacağını beklerken, gazeteci Cem Küçük’e para ödeyen ve faturası kaça mal olan bu konferans için maliyetin de oldukça yüksek olduğu belirtiliyor. Daha doğrusu vatandaş merak ediyor, Belediye Cem Küçük’e kaç para ödedi? Cem Küçük’ü servis araçlarıyla dinlemeye gelenlere ne kadar masraf edildi. Açıklama yapılırsa vatandaş gerçekleri öğrenmiş olacak.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İsmail ÇELENK, İstiklal Marşımızın 96. yılı için açıkladı..Önceki Haber

İsmail ÇELENK, İstiklal Marşımızın 96....

Bakan Canikli Ordu Büyükşehir Belediyesini Ziyaret etti..Sonraki Haber

Bakan Canikli Ordu Büyükşehir Belediyesi...

Facebook Yorum

Yorum Yazın