3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

OBB. Başkanı Hilmi Güler, sahaya indi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
OBB. Başkanı Hilmi Güler, sahaya indi..
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Durugöl Mahallesi'nde yapımı devam eden yeni stadın inşaatında incelemelerde bulundu. Eski başkan Enver Yılmaz döneminde yapılan ve bazı bölümlerinin yarıda bırakılan yeni stadyumu ilk kez gezen Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, satdyumun içersinde spor lisesi olması nedeniyle stadı çok beğendiğini ifade etti..

Eksiklerin tamamlanması noktasında Ankara’da temaslarda bulunacağını söyleyen Başkan Güler, “Her şeyiyle güzel hazırlanmış bir proje. En güzel tarafı da içerisinde ilk kez Ordu’da uygulanacak olan spor lisesinin olması.Eksikleri tamamlayarak güzel bir stadı ilimize kazandıracağız. İşin takibi ve bir an evvel bitirilmesi bizim görevimiz” dedi.

 

İYİ HAZIRLANMIŞ BİR PROJE..

Stadın eksiklerini, ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek son durumu Ankara’da yapacağı görüşmelerde gündeme getireceklerini söyleyen Başkan Güler, “Stadın en son durumunu yerinde görerek eksiklerini, ihtiyaçları görelim istedik. Bu eksiklerin bir an evvel tamamlanması gerekiyor. Bu konuda Ankara’da sayın bakanla görüşeceğiz. Yapılacak epey iş var.Stadın güzel bir çimi var. Localarını inceledik. Basın kısmını gördük. Her şeyiyle iyi hazırlanmış bir proje. Eksikleri tamamlamaya çalışacağız. Ordumuz lisesi, eğitim birimleri,  antrenman sahaları ve spor salonlarıyla güzel bir stada kavuşmuş olacak. İşin takibi ve bir an evvel bitirilmesi bizim görevimiz” diye konuştu.

 

SPOR LİSESİ PROJESİ ORDU’DA İLK DEFA UYGULANACAK..

Stadın bir bölümünün spor lisesi olacağını ve bunun Ordu’da ilk kez uygulanacağını belirten Başkan Güler, “İşin en güzel tarafı projede bir spor lisesinin olması. Bu büyük bir yenilik. Ordu spordaki güzel yerini temelden yetiştireceği öğrencilerle oluşturmuş olacak. Onun için liseyi çok anlamlı ve faydalı buluyoruz. Sayın bakanımıza bu anlamda çok teşekkür ediyoruz. Spor lisesi projesi Ordu’da ilk defa uygulanacak. Sporcuları lise seviyesinde alacağız ve daha üst seviyelere çıkaracağız” şeklinde konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Altınordu Belediyesi Okulları temizliyor.. Önceki Haber

Altınordu Belediyesi Okulları temizliyor...

Mustafa Tomakin, Operasyonla ilgili sorgulanmalıdır.Sonraki Haber

Mustafa Tomakin, Operasyonla ilgili sorg...

Facebook Yorum

Yorum Yazın