EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Milletvekilleri Kurtulmuş’u karşılamaya gelmedi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Milletvekilleri Kurtulmuş’u karşılamaya gelmedi..
Bir takım ziyaretlerde bulunmak ve Ordu İl Danışma Meclisi toplantısı için bu akşam saat 22.00 sırlarında Ordu’ya gelen AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Ordu-Giresun Havalimanında adeta bir AK Parti Ordusu tarafından karşılandı. Ancak, Kurtulmuş’u hiçbir Milletvekilinin karşılamaya gitmemesi de dikkat çekti. Havalimanında karşılanan Kurtulmuş, direk Boztepe’ye çıkarak otelde istirahate çekildi.

AKP genel başkan vekili Numan Kurtulmuş, bu akşam saat  22.00 sıralarında Ordu Hava Limanında Ordu valisi Seddar Yavuz, AKP Ordu İl başkanı Halit Tomakin ve parti yöneticileri, Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve bazı yöneticileri, Altınordu Belediye başkanı Aşkın Tören, Ordu Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan ve bir çok görevliler tarafından karşılanarak kendisine çiçek takdim edildi.

 

 

MİLLETVEKİLLERİ NEDEN YOKTU?

 

AKP. Genel başkan yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un Ordu’ya gelişi adeta bir AKP. Ordusu tarafından karşılanırken, karşılama törenine hiçbir  Ordu Milletvekilinin katılmaması ise dikkatleri çekti.

 

 

 

Kaz dağıtma, ağaç dikme, Kivi toplama vs. gibi törenlerde hazır bulunan bazı AKP milletvekillerinin genel başkan yardımcısı Numan Kurtulmuş’un Ordu ziyaretinde karşılama törenine katılmamaları Ordu siyasetinin 2018 yılı Milletvekili seçim öncesi  Enver Yılmaz dönemini bizlere yeniden hatırlattı. Yöneticiler değişse de demek aynı siyasi çizgi  Ordu’da halen devam ediyor.

 

Kurtulmuş’un Ordu programı  iki gün sürecek..

 

 

NOT: Bazı AKP'liler iki milletvekilinin karşılamaya katıldığını iddia ediyorlar. Fakat hiç biri fotoğraf paylaşılmadı. Şayet katılan vekiller varsa Fotoğraf paylaşıp yanlışımız varsa düzeltelim. Eğer fotoğraf paylaşmayı sakıncalı gören varsa, bizim haberimizin de doğruluğu teyit edilmiş demetir.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
En çok trafik cezası hız sınırını aşanlara kesildi.. Önceki Haber

En çok trafik cezası hız sınırını aşanla...

Vergi ödemelerinde son tarih 2 Aralık..Sonraki Haber

Vergi ödemelerinde son tarih 2 Aralık..

Facebook Yorum

Yorum Yazın