İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Kulüp başkanlığına Ömer Yusuf Uygun seçildi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kulüp başkanlığına Ömer Yusuf Uygun seçildi..
Belediye hizmetlerinde başarılara imza atan Altınordu Belediyesi spor faaliyetlerinde de üstün başarılarını sürdürüyor. 2017-2018 sezonunda Ordu 1’inci Amatör kümede başarılı bir sezon geçirerek şampiyonluğa uzanan ve BAL ligine çıkan Altınordu Belediyespor Kulübü’nde 5. Olağan Genel Kurul gerçekleştirildi. Ordu 1′inci Amatör kümede şampiyon olan ve bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Altınordu Belediyespor’da gerçekleştirilen 5. Olağan Genel Kurul ile Başkanlığa Ömer Yusuf Uygun seçildi.

Altınordu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen, Divan Başkanlığını Halil Öz’ün Katip Üyeliğini ise Bilal Azaklı ve Eyüp Çalış’ın yaptığı genel kurula Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Altınordu Belediyespor Kulübü yönetici ve delegeleri katıldı. Düzenlenen Olağan Genel Kurul’da tek aday olan Ömer Yusuf Uygun Altınordu Belediyespor Kulübü Başkanlığı’na seçildi.

 

 

 

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ÜSTÜMÜZE DÜŞEN TÜM SORUMLULUKLARI YERİNE GETİRİYORUZ”

 

Gerçekleştirilen Altınordu Belediyespor Kulübü Derneği 5. Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, spora ve sporcuya destek vermeye devam ettiklerini söyledi. Altınordu Belediyespor’un BAL ligine yükselmesinde herkesin emeği olduğunu ve bu başarıların artarak devam edeceğini ifade eden Başkan Tekintaş, “Çalışma arkadaşlarımızla birlikte üstümüze düşen tüm sorumlulukları yerine getiriyoruz. Bize verilen onursal üyeliğin bilinciyle hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bu şehrin geleceği için kurduğumuz yapı sonucunda bugün geldiğimiz noktada Altınordu Belediyespor’un BAL ligine yükselmesinin sevincini yaşıyoruz. Bu başarıların elde edilmesinde ilk günden bu güne emek sarf etmiş olan yönetim kurulu başkan ve üyelerine, teknik heyete, malzemecilere ve sahada başarı için boy gösteren futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Yapılan genel kurul ile seçilen başkan ve yöneticilere de görevlerinde sonsuz başarılar diliyorum” dedi.

 

ALTINORDU BELEDİYESPOR’DA YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

Gerçekleştirilen Altınordu Belediyespor Kulübü Derneği 5. Olağan Genel Kurulu’nda Altınordu Belediyespor Kulübü Derneği’nin yönetim kurulu isimleri belirlenirken görev dağılımı da yapıldı. Altınordu Belediyespor’da yönetim şu isimlerden oluştu.

 

Dernek Başkanı Ömer Yusuf Uygun, Yönetim Kurulu üyeleri; Bilal Azaklı, Erkan Türkmen, Kadem Adalı, Cihan Erken, Hasan Öztaş, Cihat Albayrak, Fırat Aktaç, Göksel Dağaşan, Kemal Sazkaya, Recep Karagöz, Namık Kemal Karadeniz ve Ersin Akyol.

 

Denetim Kurulu; Selim Odabaş, Eyüp Çalış ve Cengiz Güzelhan.

Disiplin Kurulu; Murat Şimşek, Yusuf Altun ve Adem Kalafat.

ASKF Delegeleri; Ömer Yusuf Uygun, Bilal Azaklı ve Cihat Albayrak oldu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kumbaroğlu, “Zamlarla ilgili düzenlemeler normaldir”..Önceki Haber

Kumbaroğlu, “Zamlarla ilgili düzenlemele...

Karın ağrısıyla geldi. 5 Kg. kist çıkarıldı..Sonraki Haber

Karın ağrısıyla geldi. 5 Kg. kist çıkarı...

Facebook Yorum

Yorum Yazın