EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Halil Öz, “24 Haziran 100 yılın en önemli seçimidir”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Halil Öz, “24 Haziran 100 yılın en önemli seçimidir”
Ordu AK Parti il yönetimi parti binasında çok önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Genişletilmiş Seçim İşleri Başkanlar toplantısı, İl Seçim İşleri Başkanı İbrahim Hekim ve İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Halil Öz başkanlığında toplandı. Toplantıya İlçelerin Ana Kademe, Gençlik ve Kadın Kolları Seçim İşleri Başkanları , İlçe SKM Başkanları, İlçe Eğitimci ve Hukukçuları katıldı. AKP Ordu il SKM başkanı Halil Öz; “Her seçim önemlidir ama bu seçim yüzyılın en önemli seçimidir” dedi.. Toplantıda bir konuşma yapan Cemal Enginyurt ise, “Erdoğan giderse, Türkiye düşer” dedi..

"SANDIK SEÇİMİN NAMUSUDUR"

 

Toplantının açış konuşmasını yapan İl SKM Başkanı Halil Öz, bugün 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde sürecin nasıl işleyeceği ile ilgili plan, program ve sahada yapacakları uygulamaları gözden geçireceklerini belirterek Cumhurbaşkanımızın dediği gibi “Sandık Seçimin Namusudur” onun için bizde bugünkü çalışmamızın önemli bölümünü sandıklara ayıracağız , sandık bazlı çalışmalarımızı kuyumcu inceliğinde yürüteceğiz , tek oyun dahi zayi olmaması için titizlikle çalışacağız dedi.

 

 

24 HAZİRAN TÜRKİYE’NİN TAM BAĞIMSIZ

OLMA YOLUNDA , İPLERİ ELİNE ALACAĞI ,

TÜM PRANGALARDAN KURTULACAĞI

BİR SEÇİM OLACAKTIR..

 

AK Parti Ordu İl SKM Başkanı Halil Öz, “Her seçim önemlidir 24 Haziran seçimleri daha önemlidir ve final seçimidir. Türkiye’nin tam bağımsız olma yolunda , ipleri eline alacağı , tüm prangalardan kurtulacağı, geleceğinin şekilleneceği ,16 Nisan’la başlayan referandum ile milleti egemen kılma iradesinin hayat bulacağı 100 yılın en önemli seçimi olacaktır diyen Başkan Halil Öz, bu seçimin önemini MHP Milletvekili aday adayı Cemal Enginyurt abimiz o kadar güzel özetledi ki, “Erdoğan giderse Türkiye düşer”,Cemal beye teşekkür ediyorum, sözlerine aynen katılıyorum. Bu seçimde Cumhur ittifakı ile birlikte çalışarak Ordu’da tarihi seçim başarısı yakalayacağımıza inanıyorum dedi.

 

 

Başkan Öz,“AK PARTİ Ordu İl Teşkilatı olarak Seçimlere hazırız , çünkü biz seçimden seçime çalışan bir anlayışta olmadık, her an seçim varmış gibi çalışmalarımızı A’dan Z ye planlayarak programlayarak yaptık. 21 Mayıs’ta Adaylarımız açıklandıktan hemen sonra sahaya inerek , 16 yıldır yaptığımız sessiz devrimlerimizi , ev , ev , köşe bucak anlatacağız” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Muhtarların yüzü güleç, başı dik olacak..Önceki Haber

Muhtarların yüzü güleç, başı dik olacak....

Suriyeli’ler 6 yılda Türkiye’de 276 bin bebek yaptılar..Sonraki Haber

Suriyeli’ler 6 yılda Türkiye’de 276 bin...

Facebook Yorum

Yorum Yazın