3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

CHP. 24 Haziran seçimlerini değerlendirdiler.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP. 24 Haziran seçimlerini değerlendirdiler.
CHP Ordu Gençlik kolları başkanı Av. Mustafa KARAAHMETOĞLU CHP Gençlik Örgütleri İl Başkanlığı aracılığı ile bir basın açıklaması yaparak 24 Haziran seçimlerini değerlendirerek emeği geçen tüm partililere teşekkür ettiler. 24 Haziran da devletin tüm imkanlarını kullanan iktidar partisine karşı verilen mücadelemizin sonucunda bir seçim geçirdik. Cumhurbaşkanı adayımız ülkenin yüzde 30 undan fazlasının tercihi olmuş ve halkımızın takdirini toplamıştır. Bizler CHP gençliği olarak bu ülkede üretim ve bilimden yana olduğumuzu tüm Ordu halkına ilan ettik.

Bu süreçte tüm baskılara, olumsuz koşullara rağmen partimizin meclise gönderdiği vekillerinin yanında olduk. Bilinmelidir ki cumhuriyet devrimlerinin koruyucusu olmaya devam edeceğiz. Bu ülkeye umut ışığı olan yaklaşık bir asırlık çınarın can suyu olmak için aynı inanç ve kararlılıkla çalışmalarımızı yürüteceğiz. Mustafa Kemal ATATÜRK'ün felsefesine sahip çıkarak önce ilimizde sonra ülkemizde vatan savunmasını sürdüreceğiz.

 

Bursa nutku ve Gençliğe hitabe bizi göreve çağırıyor. Bu görev tüm süreçlerden daha zor, ancak bizler Mustafa Kemalin gençleriyiz. Dün direniyorduk bugün de direneceğiz. Dünden aldığımız bilinç ve görevle yarınları inşa edeceğiz. Şiarımız Atatürkün Türkiyesini tam bağımsız ve demokratik ülke haline getirmek bu görev bizin en tabi ve en elzem görevimizdir.

 

Tüm baskılara rağmen bugün Atatürkün yolunda ilerleyen milyonlarca genç var, seçim bitti hatalarımızdan ders alarak daha azimle daha güçlü ve her zamankinden daha dinç olarak çalışacağız. Tüm Ordulu genç arkadaşlarımızı bu tarihi göreve davet ediyoruz birlikte yürümeye, birlikte tam bağımsız ve demokratik Türkiye’yi inşa etmeye davet ediyoruz, bu sorumluluk Atatürk’ün Türk gençliğine verdiği sorumluluktur bundan kaçamayız. Sizi “ben”in “biz” olduğu yere davet ediyoruz. Bizler için Hak Hukuk ve Adaletsözcükleri her zamankinden daha çok anlam ifade etmektedir. Seçim sürecinde emeğini ortaya koyan tüm genç arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin mücadele azmi hepimize ışık olmuştur.

 

Birlikte bu ülkedeki her vatandaşın takdirini kazanacak ve mücadelemizi çığ gibi büyüteceğiz. Hepinize saygılarımı sunuyorum.

 

Av. Mustafa KARAAHMETOĞLU

CHP Gençlik Örgütleri İl Bşk.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Belediye personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi..Önceki Haber

Belediye personeline iş sağlığı ve güve...

Nilgün Yılmaz, “Biz bu suça ortak olmayacağız”Sonraki Haber

Nilgün Yılmaz, “Biz bu suça ortak olmaya...

Facebook Yorum

Yorum Yazın