3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Büyük Şehre verdiği dilekçenin aslı gerçek oldu..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyük Şehre verdiği dilekçenin aslı gerçek oldu..
Gazeteci Osman Şahin 30.10.2019 tarihinde Ordu Büyük Şehir Belediyesine verdiği bir dilekçede Belediyeyi yönetenlere hitaben yazdığı yazısında Belediyeyi yöneten bir kısım yetkili ve sorumlulara hitaben, “Bilgisiz, tecrübesiz ve yönetim zafiyetiniz var” diye yazmıştı. Aradan fazla zaman geçmedi. İki gün sonra Hayvan barınağında yaşanan rezalet görüntülerinden sorumlu olanlar görevlerinden alındılar. Dilekçede yazdığımız detaylar da böylece doğrulanmış oldu. Bilgisiz ve tecrübesiz görevliler başkan Hilmi Güler’e büyük zarar veriyorlar.

Basın kartları yönetmeliği hakkında Ordu Büyük Şehir Belediye başkanlığına 3 yılda 4 kez dilekçe vererek taleplerimize ne gibi cevap vereceklerini bilecek tecrübe sahibi dahi olmayan yetkililere hitaben en son yazdığı dilekçede Belediyeyi yönetenlere sitem eden gazeteci Osman Şahin, Belediyede yönetim zafiyeti ve tecrübesiz bir yönetim olduklarını yazmıştı.

 

DİLEKÇENİN BAŞINA AYNEN ŞUNLARI YAZDI :

 

Gazeteci Osman Şahin Ordu Büyük Şehir Belediye başkanlığına verdiği dilekçelerden olumlu yanıt alamayınca 30 Ekim 2019 tarih ve 24241 kayıtlı sıra kayıtlı dilekçe ile yeniden başvurarak görevlilere sitemlerde bulundu. Şahin, dilekçesinde özetle şunları yazdı :

 

“Özellikle ilk olarak şunu belirtmek istiyorum..Ordu  Büyük Şehir Belediyesi kısım ve birimlerinde görev yapan yetkili ve sorumlu olan kişilerin hemen hemen hepsinin bilgisiz, tecrübesiz, görevinde ne yapacağını ve sorumluluğunu bilmeyen ve yönetim zafiyeti olan kişilerin Büyük Şehir Belediyesinde görev alan tecrübesiz yöneticiler tarafından yönetildiğini açıkça belirtmek istiyorum. Bilginiz olmayabilir, cahil tecrübesiz ve acemi olabilirsiniz, ancak, bilmediklerinizi öğreneceksiniz. Öğrenme yeteneğiniz yoksa yerinizi bir bilene bırakacaksınız. Sadece dürüst ve doğru olmak işe yaramıyor. Biraz da tecrübe olması, ne yapacağını görevini iyi bilmek gerek..” dedi..

 

 

SON ÖRNEK HAYVAN BARINAĞI İHMALCİLERİ..

 

İşte Ordu Büyük Şehir Belediyesini yöneten işi bilmeyen veya görevini layıkı ile yerine getirmeyenler, başkan Hilmi Güler ve ekibine büyük zarar veriyorlar. Gazeteci Osman Şahin’in verdiği dilekçenin ardından geçtiğimiz günlerde yaşanan hayvan barınağı ile ilgili kusurlu bulunanlar görevinden alınarak paket oldular.. Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Hilmi Güler kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Ünye ve Altınordu’da hayvan barınaklarının içler acısı halinden sonra harekete geçen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, faturayı keserek üç kişiyi görevinden almıştı..

 

ŞAHİN PROTESTO EDECEK..

 

Gazeteci Osman Şahin Belediyeye verdiği dilekçesinin  son bölümünde ise Sarı Basın karlarına tanınan hakların tamamı uygulanmadığı taktirde Belediyeden aldığı dolmuşlarda geçerli ücretsiz seyahat kartı ile sadece  yol kenarlarına verilen 2 saatlik ücretsiz park haklarından da protesto amaçlı feragat ederek, bu haklarından vaz geçeceğini yazdı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sağlık çalışanlarına promosyon müjdesi..Önceki Haber

Sağlık çalışanlarına promosyon müjdesi..

Ordu’da Maliye ve Hazine bakanı heyecanı..Sonraki Haber

Ordu’da Maliye ve Hazine bakanı heyecan...

Facebook Yorum

Yorum Yazın