3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

Başkan Aşar, “Yeni Orduspor Pazara hazır..”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Aşar, “Yeni Orduspor Pazara hazır..”
Yeni Orduspor başkanlığına yeni getirilen gazeteci Temel Aşar, takımın hocası, kaptanı ve amigosu ile birlikte sahaya çıkmadan salona Ordu basının karşısına çıktılar. Yeni Orduspor tesislerinde meslektaşları yerel basın mensupları ile bir araya gelen kulüp başkanı Temel Aşar, yaptığı açıklamalarla umut dağıtmadı ama teselli verdi. Başkan Aşar, “ilk hedefimiz bu sezon ligde kalmak olacaktır” dedi..

 

Yeni Ordusporun Kulüp tesislerinde takımın yeni hocası Telat Özden, kaptan Yasin Öztop ve amigo Zeki ile bazı yöneticilerle bir araya gelen kulüp başkanı Temel Aşar, Pazar günü Saat  16.00’da 19 Eylül stadyumunda oynanacak Aksaray Belediyespor maçı öncesi takım halinde kampa girdiklerini belirterek “10 Ağustos günü yapılan kongrede kulübün kapanacağı söylenti ve kanaatine vardık ve arkadaşlarımızla beraber bu göreve talip olarak kulübün en azından bu sene bulunduğu yerde koruyalım ve mücadelemizi yapalım, sonrası Ordulu sporseverlerin yardımıyla ve değerli büyüklerimizin katkılarıyla, inşallah hak ettiği yere gelecektir” dedi..

 

 

 

BORCU ÖDEDİK, TÜM İŞLEMLER TAMAM..

 

Kulübün borcu ve bazı prosedürlerin yerine getirilmemsi nedeniyle sahaya çıkmama tehlikesi olduğunu belirten başkan Aşar, “Çok şükür SGK’ya olan borcunun 120 bin lirasını ödedik, bu parayı ödemeseyik  takım  Pazar günü sahaya çıkamayacaktı”dedi.. Hiç kimseden bir kuruş destek almadıklarını belirten Aşar,  “Bu kulüp 3-4 arkadaşımızın kredi kartlarıyla onların sırtında bu günlere geldi. Söz verdik, takımı sahaya çıkaracağız” dedi..

 

“FUTBOLCU ÜRETEREK PARA KAZANACAĞIZ..”

 

Başkan Temel Asar yaptığı açıklamasında  "25 kişilik kadromuzu oluşturduk. 2 kişi haricinde kadro tamamlandı. Kimseden yardım  almadık. Maçtaki başarımız bizlerin yol haritasını çizecek. Kulüp herkesin her Ordulunun malıdır. Yardım alacağımıza inanıyorum. Telat hoca karşılıksız görevi üstlendi. 1 Milyon  borcumuz var. Kağıt üzerinde 500 bin lira da alacağımız görülüyor..  Kasa tam takır. Amaç sahaya çıkmaktı başardık. Maaş ve prim vermenin çabası içinde olacağız. Futbolcu üreterek para kazanacağız. Fabrika olacağız. Yardımlara ihtiyacımız var." dedi. Aşar gazetecilerin sorularını da cevaplandırarak, bazı eleştirileri de değerlendirdi.

 

Antrenor Telat hoca ise yaptığı konuşmasında, "Ordu’da 20 sene önce görev aldığım Orduspor sayesinde hep başarılı oldum. Bugün buradayım. Maddi bir beklentim yok. Başarılı olacağız. Başkada çare yok." dedi..

 

 

“TARAFTARLARIMIZI MAÇA BEKLİYORUM”

 

Takımın amigosu Zeki Altunbaş çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, "Tüm taraftar gurupları adına konuşuyorum. Başarı için ilk günkü heyecanımızı yaşıyoruz. Ateşten gömlek giyiyoruz. İlk defa bu kadar çok gazeteciyi takim toplantısında gördüm. Başarı için taraftarlarımızla 19 Eylül Stadımızda olacağız.. Ordu’yu maça davet ediyoruz. Bizlere destek verin." dedi..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
 Ordu’da Doktor açığı kapatılacak..Önceki Haber

Ordu’da Doktor açığı kapatılacak..

Zafer Bayramının 97. yıl dönümü, törenlerle kutlandı. Sonraki Haber

Zafer Bayramının 97. yıl dönümü, törenle...

Facebook Yorum

Yorum Yazın