EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

AK Partili iki vekil mazbatalarını almışlar..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Partili iki vekil mazbatalarını almışlar..
24 Haziran seçimleri nedeniyle Milletvekilliğini kazanan Ordu’dan 3 milletvekilinden ikisi Şenel Yediyıldız ile Ergün Taşçı bugün ilçe seçim kurulundan mazbatalarını aldılar. Mazbata alım töreni 2 vekil arasında özel olarak sessiz sedasız yapılmış olup, Ordu’dan 3. vekil olan Metin Gündoğdu ise bu gurubun içersinde yer almadı. AK Partililer mazbata töreni yapmış duyduk duymadık demeyin. Parti içindeki guruplaşmalar ve ayrışmalar seçim sonrasında da devam ediyor..

Ordu İlçe seçim kurulunda yapılan mazbata törenine yerel basından hiçbir basın kuruluşu ve yerel TV. ve ulusal ajanslardan da kimse davet edilmedi. Şu ana kadar da ilk haberi YÖN gazetesi olarak biz duyuruyoruz, haberlerin gerçeğini bizden öğrenmeye devam edin..

 

 

Mazbata törenine sadece Mazbatasını alan iki vekilin yanı sıra, AK Parti Ordu il başkanı Av. Uğur Çelenk, yardımcısı SKM başkanı Halil Öz, Altınordu Belediye başkanı Engin Tekintaş, Ordu C. Başsavcısı Ahmet Ayaz, ilçe seçim müdürü Haşim Kızıltaş ve bazı görevliler katıldılar ve mazbataları ilçe seçim kurulu başkanı Haşim Kızıltaş tarafından kendilerine takdim edildi.

 

Ancak, AK Parti Ordu il başkanlığı tarafından düzenlenen bu özel ve gizli mazbata törenine basın mensupları neden davet edilmedi. ? Aranızdaki kırgınlıklar nedendir? İstediğiniz oyu alamadığınız için kamu oyunun duymasından utanıyor veya rahatsız mı oluyorsunuz?

 

 

 

VALİYİ  ZİYARETTE DE İKİ VEKİL VARDI…

 

24 Haziran sonrası bazı kurum ve kuruluşları ziyaret ederek teşekkür ziyaretleri yapan Şenel Yediyıldız ile Ergün Taşçı ile birlikte hareket ederken, diğer milletvekili Metin Gündoğdu sanki muhalefetin adayıymış gibi bu ziyaretlere katılmadığı görüldü. Parti içersinde seçim öncesi ve seçim çalışmaları sırasında devam eden ayrımcılıklar ve bölünmeler seçim sonrası da aynı devam etmesi kamu oyunun dikkatlerinden kaçmıyor.

 

Her ne olursa olsun, meclise giden vekillerimizin hepsinin bir arada olarak görünmesi bu duygu ve düşüncelerinizi kamu oyu ile paylaşmaktan herkes mutlu olurdu. Ama, işte görünüyor ki, Ordu’da AK Partinin içler acısı durumu ortaya çıkmış oluyor. Yorumunu kamu oyuna bırakıyoruz.

 

Vekillerimize yeni görevlerinde Ordu halkı adına TBMM’de başarılar diliyor ve tebrik ediyoruz. (YÖN)


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Enver Yılmaz ile Ahmet Çamyar’a iftira mı atılıyor?Önceki Haber

Enver Yılmaz ile Ahmet Çamyar’a iftira m...

Altınordu Belediyespor önemli transferler..Sonraki Haber

Altınordu Belediyespor önemli transferle...

Facebook Yorum

Yorum Yazın