3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

65 yaşındaki hoca Yaşar Şahin tutuklandı.

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
65 yaşındaki hoca Yaşar Şahin tutuklandı.
Kendisini din hocası olarak tanıtan küçük yaştaki genç kıza cinsel saldırı ve zorla alıkoyma suçundan göz altına alınan 65 yaşındaki Yaşar Şahin tutuklandı. ATV’de yayınlanan Esra Erol'un programına kızı Jiyan Ökmen ile katılan anne Mevlüde Arasan 17 yaşındaki kızı Hicran Ökmen’i 65 yaşındaki Yaşar Şahin’in kaçırdığını söyleyerek Esra Erol’dan yardım istedi.

20 gündür haber alınamayan Hicran’ın ailesi, 65 yaşındaki Yaşar Şahin kızımız Hicran’a lise sonda okurken cinsel saldırıda bulundu. Boğazına bıçak dayayarak istek dışı birlikteliğe zorladı ve bu birliktelikten bir bebeği oldu. Biz bu hamileliği bol giyindiği için 9 ay boyunca fark edemedik. Bir gün karnım ağrıyor diye hastaneye götürdüğümüzde aynı gün doğum yaptı ve biz tüm gerçekleri o gün öğrendik. diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Bu olaydan sonra Yaşar Şahin’in kızlarını 2. Kez kaçırdığını ifade etti.

Bu kan donduran olaydan sonra Esra Erol ve ekibi gece gündüz demeden çalışarak kendisini din hocası olarak tanıtan Yaşar  Şahin ve Hicran’ın peşine düştü. Günler sonra güzel haber yine Esra Erol’dan geldi.

Esra Erol ve ekibi ile Bursa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro amirliği yardımıyla Yaşar Şahin, küçük yaştaki genç kıza cinsel saldırı ve zorla alıkoyma suçundan tutuklandığı canlı yayında açıklandı. Hicran ve bebeği Esra Erol sayesinde bulundu.

Esra Erol gözyaşları içinde“Çok şükür adalet yerini buldu. Hicran kardeşimin yaşadığı mağduriyet ortaya çıktı. Bundan sonra bu güzel yavrumuz için, iyi bir gelecek inşa etmek bizim görevimiz.” dedi. Böylece güzel sunucu bir mutlu sona daha imza attı.

 


BÜYÜKŞEHİRDEN ÇOCUKLARA TOHUM HEDİYESİ..Önceki Haber

BÜYÜKŞEHİRDEN ÇOCUKLARA TOHUM HEDİYESİ..

Başkan güven tazeledi.. Yeniden seçildi..Sonraki Haber

Başkan güven tazeledi.. Yeniden seçildi....