3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

“24 Haziranda yapılacak olan seçimlere hazırız.”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“24 Haziranda yapılacak olan seçimlere hazırız.”
CHP Ordu İl başkanı Av. Atila Şahin’in Ordu’dan milletvekili aday adayı olması nedeniyle İl başkanlığı görevine getirilen Yusuf Furtun siyasetteki görevine hızlı başladı. Furtun bir basın açıklaması yaparak, 24 Haziranda yapılacak olan seçimlere hazır olduklarını belirtti ve iktidarı eleştirerek, “Artık AKP’liler bile bunlara inanmıyor çünkü deniz bitmiştir” dedi..

19 ilçe başkanlarımız ile birlikte çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz diyen başkan Yusuf Furtun, aşağıdaki açıklamayı yaptı :

 

24 Haziranda Milletimiz bu iktidarı indirecektir. Bunun korkusu iktidarı sarmıştır.

İçi boş vaatlerle şimdiye kadar yapamadıkları, vatandaşlarımızdan esirgedikleri özgürlük, adalet ve eşitlik söylemleri ile oy istemektedirler.

 

Daha çok adalet, insan hakları, muasır medeniyet, gelir adaleti, istihdam söylemleri ile 16 yıllık öz eleştirilerini yapmaktadırlar. Artık AKP’liler bile bunlara inanmıyor çünkü deniz bitmiştir.

 

İktidar halkımıza sadece mutluluk tablosu pazarlamaktadır.14.4 milyon kişinin evinde yoksulluk kaynamaktadır.

 

AKP hükümetinin uyguladığı ekonomik politika ve buna bağlı olarak küresel sermayenin saldırıları zenginleri daha zengin alt tabakada yer alan yoksul kesimleri daha da yoksul duruma düşürmüştür.

 

AKP iktidarı ile derinleşen yoksulluk ve fırsat eşitsizliğinin ortadan kaldırılması için halkımız 24 Haziranda gerekenleri yapacaktır.

 

Vatandaşlarımızın oyuna sahip çıkması,24 Haziranda vatandaşlık görevinin yerine getirilmesi ve ülke yönetiminde söz sahibi olmaları için seçmen listelerini kontrol etmeleri demokrasi açısından önem arz etmektedir. Seçmen listelerinin askıdan indirilmesi 12 Mayıs son gündür. Oyuna sahip çıkmak için bütün vatandaşlarımıza çağrı yapıyoruz.

 

                                                  Yusuf FURTUN

                                              CHP Ordu İl Başkanı


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kırkpınar’da Recep Kara’dan çifte şampiyonluk.. Önceki Haber

Kırkpınar’da Recep Kara’dan çifte şampiy...

İYİ Partiye rağbet her gün artıyor..Sonraki Haber

İYİ Partiye rağbet her gün artıyor..

Facebook Yorum

Yorum Yazın