4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

2021–2022 Eğitim Öğretim yılı başarı festivaline dönüştü..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
2021–2022 Eğitim Öğretim yılı başarı festivaline dönüştü..
Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Mehmet Hilmi Güler’in adını taşıyan Bilim ve Sanat Merkezi’nde BİLSEM tarafından düzenlenen Ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarılara imza atılıyor. Başkan Güler: “Bilim ve sanata olan desteğimiz devam edecek” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler,  2011 yılından bu yana bilimsel çalışmalarına destek verdiği ve ismini taşıdığı Dr. Mehmet Hilmi Güler Bilim Sanat Merkezinin 2021–2022 Eğitim Öğretim yılı festivaline katıldı.

Üstün yetenekli bireylerin yeteneklerini hızla keşfetmek, geliştirmek ve topluma katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla kurulan BİLSEM, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada önemli derecelere imza attı. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in özel önem verdiği BİLSEM, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı festivali düzenledi. Gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerin yaptığı birbirinden değerli eserleri özel olarak inceleyen Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Çocuklarımızın başarılarının daim olmasını temenni ediyorum” dedi.

BAŞKAN GÜLER: “BİLSEM, BİLİM VE SANATIN BİR ARADA OLDUĞU GÜZİDE BİR KURUM”

Ulusal ve uluslararası birçok yarışmaya katılan ve önemli derecelere elde eden öğrenciler tarafından hazırlanan ve 4 gün sürecek olan serginin açılışına katılan Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Bilim ve sanat adına önemli çalışmaların yapıldığı bu eğitim yuvası her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekliyor” diye konuştu.

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Katıldığı her ulusal ve uluslararası organizasyonlarda ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden BİLSEM’de bulunmaktan dolayı mutluluk yaşıyorum. Ordu’da kendi adımı taşıyan böyle bir eğitim yuvasının olmasından ve buraya katkı sunmak benim için özel önem taşıyor. Burada kıymetli öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz var. Bu öğretmen ve öğrencilerimiz Bilim ve Sanat adına önemli çalışmalar gerçekleştiriyor. Burada yapılan çalışmalar sadece ilimizi veya ülkemizi değil tüm Dünya’yı ilgilendiriyor. 4 gün sürecek olan festivalin burada eğitim ve öğretim gören öğrencilerimizin becerilerini ve hayal güçlerini ortaya koyması adına önemsiyorum”

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından öğrenciler tarafından yapılan bir birinden önemli eserleri özel olarak inceleyen Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, yapılan eserlerle ilgili öğrenci ve öğretmenlerden bilgi aldı.

Dr. Mehmet Hilmi Güler Bilim ve Sanat Merkezi’nde 4 gün sürecek olan 2021-2022 Yılı BİLSEM festivaline Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in yanı sıra Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
86 Araç trafikten men, 47 sürücü ehliyeti iptal..Önceki Haber

86 Araç trafikten men, 47 sürücü ehliye...

Perşembe’li Arıcılara Polen toplama tuzağı verildi..Sonraki Haber

Perşembe’li Arıcılara Polen toplama tuza...

Facebook Yorum

Yorum Yazın