2 -AŞ. ŞEHİR KADINLAR GÜNÜ
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

2. Lig Voleybol Grup Müsabakaları Üniversitede başladı.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
2. Lig Voleybol Grup Müsabakaları Üniversitede başladı.
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Ordu Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 2. Lig Voleybol Grup Müsabakaları açılış törenine Rektör V. Prof. Dr. Tevfik Noyan, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı İbrahim Çalış, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ercüment Erdoğan, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, “Genç nüfusa sahip olan ülkemizde spora olan yatırımlar her geçen gün artıyor. Bununla birlikte farklı alanlarda yapılan spor organizasyonlarının da sayıları artıyor. Böylelikle gençlerimiz spor salonlarında zamanlarını en kaliteli şekilde geçiriyorlar.Spor çatısı altında bir araya gelen ve bu yarışmaya katılan takımlara başarılar diliyorum ve müsabakaların ilimize ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

 

Rektör V. Prof. Dr. Tevfik Noyan, “Müsabakalar dört gün boyunca bayanlarda 5, erkeklerde 6 takım olmak üzere Üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşecek. Bu tür organizasyonlar, üniversitelerin birbirlerini tanımasına ve kaynaşmasına imkan sağlamaktadır.Ülkemizin birlik, beraberlik ve dayanışmaya ihtiyacı olduğu bu günlerde spor müsabakalarının centilmen bir hava içerisinde geçmesini diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

Üniversitenin halk oyunları ekibinin gösterisiyle devam eden açılış töreninin ardından Bayburt Üniversitesi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bayanlar voleybol takımı müsabakası başladı. 24 Aralık’a kadar devam edecek olan voleybol müsabakalarında Ordu Üniversitesi  başta olmak üzere, Karadeniz Teknik, Gümüşhane, Kafkas, Ardahan ve Bingöl Üniversiteleri voleybol takımlarının müsabakaları gerçekleşecek.

 

 

 

Ayrıca Ordu Üniversitesi  erkek voleybol takımı bugün Ardahan Üniversitesi ile olan müsabakayı 3-1 kazandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
OKUL MÜDÜRÜNE SALDIRIYI KINADILAR..Önceki Haber

OKUL MÜDÜRÜNE SALDIRIYI KINADILAR..

Fatsa Meslek Yüksekokulunda “Modanın Temelleri” söyleşisi gerçekleştirildi.Sonraki Haber

Fatsa Meslek Yüksekokulunda “Modanın Tem...

Facebook Yorum

Yorum Yazın